Wpis z mikrobloga

@Pawci0o: Kiedyś to byli czasy, pamiętam jak chciałem przyoszczędzić i pomyślałem że kupię 2060 miesiąc albo dwa po wyjściu 30XX żeby było taniej xD.


[]

@Thome Okazało się, że bramie rtx 3000 na premierę lub niedługo po niej było najlepsza opcja. A nie jakieś wybrzydzanie, że hurr durr jak to 3080 za 4200 zł miało być taniej, poczekam aż stanieje ( ͡º ͜ʖ͡º). Sam się trochę
@AceAyato: Kurła na to wyszło że zrobiłem jak twoi koledzy xD.

@Variv: Niestety, przysłowie że chytry dwa razy traci okazało się prawdziwe (,).

No trudno, mam nadzieję że potanieją jeszcze za mojego życia i sobie chociaż na emeryturze pogram jeśli wogóle jej dożyję (σ ͜ʖσ)
@prawiedobrze: Panie ta karta teraz po ponad dwa tysie chodzi. :D


@LIBED Nauczyłem się, że jeśli możesz poczekać to znaczy, że aż tak bardzo nie potrzebujesz tego co chcesz kupić. I w sumie to prawda. Jak zmieniałem cpu to mi się nie spieszyło i I9 9900k kupiłem prawie rok po premierze - oczywiście taniej niż na premierze. Z gpu już nie chciałem czekać i kupiłem 3070 od razu.
Teraz jak będę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Variv: Niestety a teraz ceny strasznie zwariowały. Jak zaczęły znikać karty składałem sobie komputer do niedzielnego grania i się okazało, że dorwać 1660 normalną czy super już było ciężko i kupiłem wtedy pokoparkowego rx470 za 350zł. No i tak sobie kwitnę i myślę czy kupić laptopa może. :D
@Variv: Niestety a teraz ceny strasznie zwariowały. Jak zaczęły znikać karty składałem sobie komputer do niedzielnego grania i się okazało, że dorwać 1660 normalną czy super już było ciężko i kupiłem wtedy pokoparkowego rx470 za 350zł. No i tak sobie kwitnę i myślę czy kupić laptopa może. :D


@LIBED Tak szczerze. Najbardziej opłacalna opcja to jest ms Xbox series S za 1300 zł do tego game pass z połączonym kontem z
@Pawci0o: @LIBED: Dokładnie dwa lata temu w styczniu jak covid zaczynał latać to złożyłem sobie budżetowego kompa za 1300zł do grania w warzone. Kupiłem (pewnie pokoparkowy) rx470 8gb za 350zł. Teraz widzę że ten rx potrafi chodzić po 800-1000zł :P
Swoją drogą też już nią trochę wykopałem więc się zwróciła :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pat6er: Jeszcze nie taka tragedia bo dopiero najnowsze gdy mają mało klatek na niższych ustawieniach. A taki Wiedźmin chodzi bardzo fajne. Po tysiąc to bardziej wersje z 8gb pamięci. Szkoda trochę że nie złożyłem chwilę wcześniej to bym dzisiaj sprzedał całego pc i kupił za niewiele więcej lapka z rtx 3050.
@LIBED: mała pomyłka, teraz sprawdziłem to mam asus rog strix rx 480 gaming 8gb.
Porypane, chciałbym zrobić upgrade to za grafe musiałbym dać 3x tyle co wtedy by kupić to samo co mam :P