Wpis z mikrobloga

pozytywnie zaskoczyl mnie Czajek i Vander w tym meczu w MSF. Jedyni trzymali te gierke tak dlugo, bo reszta to szkoda gadac. Nie jestem pewien tylko dlaczego czajkowi vex nie brali. Chyba, ze po prostu comfort pick chcieli mu dac na debiut.
Tynx jak nie ma mety na gravesa i heca jak kiedys to by w top 3 skladach ultraligi nie byl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smieszne tez, ze rekkles flame horizon #!$%@? dla woolite. Chyba ciezko o wieksze oplucie kogos niz -100cs jeszcze biorac samemu na 1st pick cait, a potem lux pod oro bota.
To teraz czekac na inne mecze Polakow. Mam nadzieje, ze Jactroll dobrze sie pokaze, bo kibicuje vitality + fajny fanbase zlapal we francji.
#leagueoflegends
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@nammah: nie wiem ja miałem wrażenie że woolite na ten team comp grać nie mógł, jedyne elementy escapu jakie miał to galeforce i flash co 5 minut a tu trzeba uciekać przed rka vex, ornna threshem, viego Cię dojeżdża z flashem. No ale nie da się ukryć był gap na bocie, na pierwszym poziomie im pokazali gdzie ich miejsce. Na plus na pewno czajek
@Pyr_run0: tu sie zgadzam, ze nie mial jak grac na ten team comp w late game, ale glownie przez to, ze sie #!$%@? lv 1 przez hooka thresha to wszystko sie skonczylo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego to juz snowballowac nie bylo sie jak caitlyn nawet jak tynx siedzial tam 24/7 i gp kazda rke rzucal. Gp tez byl useless, bo w late to on mial
@nammah: Vander jak co roku bardzo dobry i jak co roku wszyscy zaskoczeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajnie się ogląda to LFL, bardzo mocna liga sądząc po samych nickach. Dużo weteranów z wyrabionymi markami. Bardzo jestem ciekawy jak na przestrzeni całego splitu będzie się prezentował Cody Sun
@Mega_Smieszek: moze przesadzilem, ale bardziej patrzac na 1 tydzien to interesuje mnie tylko kilka meczy fnc vs bds, vitality vs fnc, g2 vs mad i rogue vs msf. Bo wszystkie mecze excel, astralis, sk sa dla mnie do ominiecia.