Wpis z mikrobloga

@Siman: nie xd, rozumiem ze jakas tajemnica ale dziwne ze co jakis czas te typy wychodza na wykop i fb xddd #!$%@? takie typowo polskie to ja #!$%@?
@Siman: telegram czy inne gowno, niewazne XD pewnie sam dostales info od kogos i tak znalazles tego goscia ale z innymi sie nie mozna podzielic, po prostu smieszy mnie takie zachowanie xd. Zasmiecac grupe? Jak ktos mialby zasmiecic grupe? im wiecej osob tym chyba lepiej bo tworca pewnie wiecej zarobi jesli jest wplata przy dostepie. Poza tym widac ze grupka nie polska.
@SZVCH słuchaj jestem na tym kanale od kilku lat, znam tych gości długo, wymieniamy się typami, żartujemy, jednemu wysłałem polska wódkę xd wstawiam tu wszystkie typy jakie ten gościu udostępnia, włożył w to wiele pracy i udostępnia jeden, dwa w ramach koleżeństwa. Dlatego nie będę udostępniał tego kanału, bo wiesz, może sobie tego nie życzy? Nie musze wstawiać tych typów tu na wykop
@Siman: "wszystkie typy jakie ten gościu udostępnia" trzeba bylo tak od razu, chociaz watpie ze to prawda. Tak czy inaczej duzo widzialem osob ktore wstawiaja takie typy wiec mysle ze nie tak ciezko bedzie ogarnac od kogo te tpyp ()