Wpis z mikrobloga

Nawałka na selekcjonera xDDD buhahahha, pamiętam jak fajnie graliśmy na MŚ, gdzie nasi nie potrafili wymienić 3 celnych podać, Senegal i Kolumbia gnietli nas jak robaki, byliśmy nie przesadzajac, najgorszą drużyną na tym turnieju
Po co tracić czas i nerwy? W Lechu poznali się na jego błyskotliwości po 4miesiacach chyba, miał być według naszych mediów przymierzany do jakiegoś klubu w Europie, ale żadna zagraniczna drużyna nawet nie wiem kim on jest
TRAGEDIA... i nie piszcie że jest inaczej, miał być projekt na lata, przychodzi Nawałka
Mundial w 4k... Kolumbia, Kazań, Klęska, czwarte k proszę sobie dopisać według własnego uznania
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
Anck-Su-Namun - Nawałka na selekcjonera xDDD buhahahha, pamiętam jak fajnie graliśmy ...

źródło: comment_1642162837bXbuQNIaZ8njoV7ocjxdWP.jpg

Pobierz
  • 64
@Anck-Su-Namun: Mam wrażenie że jestem w jakiejś chorej symulacji. Wszystkim zwolennikom nawałki ktoś wymazał pamięć i dla nich 2018 rok nie istniał? Przecież to co się stało z kadrą po #!$%@? od Danii było chore. Każdy żyje rokiem 2016 zamiast sobie obejrzeć mecze na mundialu gdzie sami sobie wbijaliśmy bramki bo nie istniała żadna taktyka i plan na grę XD
@ActiveekHere: Rok 2018 byl katastrafalny. I piszę to jako człowiek, który przyznaję, że za Nawałki kadra miała 2 najlepsze mecze w XXI wieku w swoim wykonaniu. Chodzi mi o mecze z Rumunią, a nie te z Niemcami, żeby nie było.
Wracająć do tego roku 2018 tam kurła nic nie było, przy każdym podaniu człowiek drżał, że zaraz podadzą do przeciwnika albo w najlepszym rozrachunku wybiją na aut. Tragedia jakaś okrutna...... NIEEEEE!11111
@Anck-Su-Namun popieram cię mireczku w całości. I jednocześnie pytam: czemu nie możemy wziąć kogokolowiek kompetentnego tylko na baraże? To będą dwa najważniejsze mecze i od nich zależy wszytko.
Czemu w Polsce forsuje się lamusów pokroju Nawałki, brzęczka, czy tam tego frajera co przegrał teraz wszytko z legią