Wpis z mikrobloga

#motogp #moto3
Czas na trzeciego i ostatniego w stawce Brytyjczyka. Szczerze mówiąc, Michael Laverty nie bardzo miał w czym wybierać i ściągnął do swojej ekipy gościa, który tempem i statystykami nijak się nie broni.

#70 - Joshua Whatley - VisionTrack Racing Team (Honda)

Jeden z najmłodszych zawodników w stawce (rocznik 2005) zadebiutował w mistrzostwach Hiszpanii w połowie sezonu 2019. Ani razu nie zapunktował, ale to doświadczenie miało mu pomóc. Pomogło? No nieszczególnie, w covidowym 2020 młody Anglik zgromadził tylko pięć punktów. Oddać mu jednak trzeba, że dosiadał niezbyt konkurencyjnej maszyny.

Miniony sezon był... Trochę bardziej udany, ale trudno mówić o rewelacji, kiedy punktujesz tylko cztery razy, z czego dwa finisze to miejsca wyższe niż dziesiąte (niewiele wyższe). Nie mogę wiele o nim powiedzieć, bo realizatorzy zwyczajnie nie pokazywali nam ogonów stawki.

Nie chcę pastwić się nad Whatleyem ani nad Lavertym, ale według mnie panowie pospieszyli się o rok. O ile Ogden broni się wynikami, o tyle Whatley przegrywał z zawodnikami, którzy w żadnym momencie sezonu nie stanowili o sile juniorskiej stawki. Ktoś musi kończyć na tyłach i w tym roku to może być on.

Typ: ostatnie miejsce

Wołam: @Zashi, @noriad, @deliver, @VR46, @Stitch, @wrobel28, @Wilq9911, @barek_malawajder, @WiewiurPL, @werdenOo
BogdanBonerEgzorcysta - #motogp #moto3
Czas na trzeciego i ostatniego w stawce Brytyj...

źródło: comment_1642168262UGlUGfuxThseScgLjn48SW.jpg

Pobierz
  • 8