Wpis z mikrobloga

@Vampurr: nie wal takich ilości bo ci będzie szkodzić. Sam piłem jak poyerbany przez rok. Na koniec 1kg Pajarito szło mi w tydzień. Potem coraz gorzej się po ym czułem aż musiałem zrobić długą przerwę, prawie rok. Jest w niej jakaś substancja, nie wiem jaka, która powoli kumuluje się w organizmie i potem równie powoli z niego wychodzi, jak mniemam.
@Vampurr: 3/4 nie jest wcale złą proporcją, ale najważniejsze pytanie jakie masz matero? Bo jak jakąś bombe powyżej 250 ml. to już na pewno jest zbyt dużo. Druga sprawa, to indywidualne predyspozycje do przyjmowania kofeiny(czy jak niektórzy w przypadku yerby piszą mateiny). Jeśli masz takie objawy, że Cię telepie, to już wiesz, że przesadziłeś. Jak masz możliwość to dla świętego spokoju sobie raz zmierz ciśnienie po takim zalaniu.
@Vampurr: pijesz i pytasz czy warto? Jak ci smakuje i pomaga to warto. Ja tam czasem nadal popijam tylko już zdecydowanie mniej chociaż fajnie by było znowu z jej pomocą zrzucić 20kg w 3 miesiące. Ale potem pojawia się efekt yoyo. Poza tym traktuj też moje doświadczenie jako dowód anegdotyczny. Mogło mi też coś innego zaszkodzić chociaż 1kg mocnej yerby na tydzień to zdecydowana przesada.