Wpis z mikrobloga

@Patus_Michal_Pol

astro playroom - wbudowana mini gierka dla dzieci za którą nawet nie trzeba płacić xD
Demon souls - remake gry z ps3 z przestarzałymi mechanikami i grafika xD
Destruction allstars - nawet nie wiem co to jest, a jak nie wiem co to jest to pewnie jakieś tańce dla dzieci xD
Final fantasy - gra dla mangozjebow gdzie nawet nie ma języka PL xD
Ratchet i clank - niby next genowa
@gimemoa: Tu chodzi o to. że na tą chwilę exy to jedyny argument sony w wojnie konsol z zielonymi niby jest jeszcze dualsense, który dla jednych jest zaletą a dla innych wadą. Co jak co ale w tej generacji sony się mega #!$%@? bo minął ponad rok od premiery konsoli a na horyzoncie dopiero pojawia się pierwszy ex z prawdziwego zdarzenia. Gdzie nawet xbox wydał już halo i forze.
@gimemoa: Tu chodzi o to. że na tą chwilę exy to jedyny argument sony w wojnie konsol z zielonymi niby jest jeszcze dualsense, który dla jednych jest zaletą a dla innych wadą. Co jak co ale w tej generacji sony się mega #!$%@? bo minął ponad rok od premiery konsoli a na horyzoncie dopiero pojawia się pierwszy ex z prawdziwego zdarzenia. Gdzie nawet xbox wydał już halo i forze.


@Street_Gainz:
astro playroom - wbudowana mini gierka dla dzieci za którą nawet nie trzeba płacić xD

Demon souls - remake gry z ps3 z przestarzałymi mechanikami i grafika xD

Destruction allstars - nawet nie wiem co to jest, a jak nie wiem co to jest to pewnie jakieś tańce dla dzieci xD

Final fantasy - gra dla mangozjebow gdzie nawet nie ma języka PL xD

Ratchet i clank - niby next genowa gra
@daeun: 1080p-1440p skalowane temporalnie do 4k. no i co. serio spodziewales sie ze sprzet za 2000 coś zł bedzie mial true 4K, 60 fps i RT w grach next genowych (wygladajacych jak np. te tech demo matrixa)? troche za duze oczekiwania. poza tym 4k to marnacja mocy i tak.