Wpis z mikrobloga

@saviola7: Ja bym brał jeśli widok ci nie przeszkadza. Trawnik od północy to mniej podlewania i mniej bujny wzrost trawy więc profit. Linia wysokiego napięcia to panele fotowoltaiczne na dach i brak problemów ze skokami napięcia powyżej 253V. Jeśli nie jesteś hipochondrykiem/foliarzem/migrenowcem to nie będzie ci przeszkadzała.

To, że to dom pod klucz zaoszczędzi ci pewnie więcej nerwów niż całe życie pod tym kablem ich spowoduje xD Poza tym to chyba
Kiedyś z ciekawości szukałem badań dot. długoterminowego skutku zdrowotnego i nie było jednoznacznej odpowiedzi

@LaurenceFass @saviola7 : I sam brak pewności wystarczy, żeby nie narażać siebie, a przyszłości swoich małych dzieci, dla oszczędności rzędu 1.5 auta klasy średniej ¯\_(ツ)_/¯
@saviola7: Co do linii, to nie mam zdania, ale moim zdaniem ekspozycja na południowy-zachód jest mocno przereklamowana. Mieszkałam tak i w upał nie posiedzisz, jeśli nie masz dużego zadaszenia ($$$), a resztę dni spędzałam przy zasłonach, żeby zasłonić, jak słońce dawało, albo odsłonić, jak robiło się ciemno ¯_(ツ)_/¯ . O ile masz duże okna, przeszklenia, to nie będzie ciemno nawet od północy. Ja teraz, mając do wyboru wszystkie opcje, wybrałam dom