Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój facet zupełnie nie ma wglądu w swoje zachowanie. Uwielbia zwracać innym uwagę, na przykład publicznie ludziom że źle zaparkowali, w dodatku robi to w nerwach.
Strasznie nie lubię tego że on tak się zachowuje. Czasem mówi że "ludzie to idioci" jakby kompletnie nie miał wglądu w to że widzi się w ludziach to co samemu ma się w sobie.
Nie gardzę nim, bardzo chciałabym mu pomóc dostrzec że świat nie jest taki zły, a nie wszyscy ludzie są beznadziejni. Czasem podsyłam mu jakieś psychologiczne strony ale on kompletnie nie jest zainteresowany pracą nad sobą :( kocham go, ale powoli wady zaczynają przyćmiewać zalety.
Co można zrobić żeby zmienił nastawienie do świata? Żeby przyjrzał się sobie? Czasem tracę nadzieję że uda mi się mu pomóc. On krytykuje wszystkich a sam krytyki nie przyjmuje.
Mnie w ten sposób nie krytykuje, stara się, nie mogę powiedzieć że jest w jakimś stopniu dla mnie toksyczny, ale jego podejście do świata i innych ludzi czasem mnie dołuje.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e412d6f7bdff000a9262ea
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4