Wpis z mikrobloga

@dullboy usunąłeś swój wpis gdzie mieliśmy małą dyskusję, także jeszcze tylko pozwolę się odnieśc do twojej ost. wypowiedzi krytykującej DS2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) frigid outskirts to jest nic, wobec innych wyzwań jakie stawia przed graczem DS2, przykładowo zdobądź Vanquisher's Seal, albo Illusory Ring of a Conqueror czy Illusory Ring of the Exalted, no, masz to w innych soulsach? masz takie wyzwania? nie masz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) także main game to jest nic, DLC są tylko po to, żeby zdobyć Vendrick's Blessing, a weź jeszcze idź zobacz jak wygląda NG+ i ile się zmienia, porównaj sobie później z innymi soulsami to wtedy będziesz wiedział o czym mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) a do tego czasu to git gud Mireczku
#darksouls2 #darksouls
  • 9
frigid outskirts to jest nic, wobec innych wyzwań jakie stawia przed graczem DS2, przykładowo zdobądź Vanquisher's Seal, albo Illusory Ring of a Conqueror czy Illusory Ring of the Exalted


@tarkaz: nie oszukuj sie 99% ludzi grajacych w soulsy w trabce ma te wyzwania, ostatecznie zdobycie ich wymaga ogromnego ogrania, planowania itp to sa ciekawostki dla ludzi przechodzacych soulsy bez monitora i zwierajac druty na odcietym kablu od pada bo maja 5
Nie wiem czego dotyczyla oryginalna dyskusja


@3mortis: tldr: chłop pytał jak to jest być fanem DS2, bo ogrywał i uważa, że to lekko mówiąc zła gra i ma złe zdanie o jej fanach, no i chłop dostał argumenty, ale nie przyjął ich do wiadomości, bo usunął posta, zresztą i tak nie zamierzał dyskutować, a teraz pewnie chłopu smutno i gra w gothica, którego mu tam polecały inne Mirki ( ͡°
@tarkaz: miałem już nie odpisywać fanboyowi, ale głupoty piszesz

że to lekko mówiąc zła gra


Nie napisałem że jest zła, była by fajna gdyby moje doświadczenie nie było psute przez hitboxy, hordy przeciwników z żenującym AI, fatalnych (w większości) bossów, lokowanie przeciwników za plecami, zepsute backstaby, najtańsze z tanjtańszych pułapki itd.

ma złe zdanie o jej fanach


@tarkaz: spytałem z lenny facem jak to jest być fanem ds2 biorąc pod
głupoty piszesz


@dullboy: Mirek, hitboxy, reskin bossów, czy tzw. cheap death, to są rzeczy, które #!$%@?ą każdą część z serii, a także resztę gier od from soft ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisałem Ci konkretne argumenty co DS2 ma, a czego nie ma w innych częściach, mało tego są rzeczy, jak PvP, które DS2 ma lepsze od pozostałych części, a Ty dalej pozostajesz ślepy/głuchy na argumenty... nie rozumiesz
Mirek, hitboxy, reskin bossów, czy tzw. cheap death, to są rzeczy, które #!$%@?ą każdą część z serii


@tarkaz: nie, nie w takim stopniu, nie. Po prostu nie. Jeśli tego nie widzisz to kto tu jest ślepy?

są rzeczy, jak PvP, które DS2 ma lepsze od pozostałych części, a Ty dalej pozostajesz ślepy/głuchy na argumenty


@tarkaz: no fajnie, zgadzam się, parę innych rzeczy też robi lepiej, ale za dużo robi gorzej
40h w grze, niemal wszystko zwiedzone


@dullboy: no to jest bardzo mało ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdybyś przeszedł NG+, albo porobił sobie jakieś wyzwania to sam byś się przekonał, która część jest najlepsza i czemu ludzie uważają, że DS2 ¯\_(ツ)_/¯ z mojej str. padło już wiele argumentów, ale tu kończę dyskusję, jak kiedyś wyhodujesz jajka i przejdziesz Frigid Outskirt to daj nam tu znać, może jeszcze będą