Wpis z mikrobloga

Zdycha mi mysz. Poszedłbym do weterynarza ale to mysz optyczna (logitech M171) więc przychodzę na wykop.
Szukam jakiejś nowej pocieszycielki mojego serca. Nie jestem graczem ale dużo siedzę przy PC (>8h). Chciałbym aby sprawnie działała na każdej powierzchni. Czasem pracuje na stole czasem na kanapie albo podłodze. Chce też żeby była bezprzewodowa.
Czy są tu jacyś specjaliści w temacie? Budżet 100-150zł Wstępnie zastanawiam się nad https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/myszy-komputerowe/myszki-uniwersalne/mysz-logitech-wireless-mouse-m705-czarny
Boje się tylko że będzie awaryjna i ciężka. W necie pisali o zdychającym lewym przycisku.

#myszka #komputery
  • 7
@RybstonPonte Thx Mam dwa pytania.
1. Jak z pracą na różnych powierzchniach? Mój M171 działa w miarę ok ale wywala się na pracy przy biurku o jednolitej fakturze i kolorze.
2. Jak długo je masz? Nie ma problemów z np łuszczącą się gumą (o ile taka jest). Miałem kiedyś jakiegoś A4tech bloody i po 2 latach skóra zaczęła się kleić / łuszczyć.
@58megaton:
1. M330 dziła na wszystkim, no może oprócz lustra.
2. Po 2 latach zaczęła się wycierać guma pod kciukiem.
3. Też po gwarancji zaczął się problem z wariowaniem scrola i trochę 2 kilka. Leczenie izopropanolem i smarem sylikonowym, skuteczne.
4. Myszka ma ciche switche, taką chciałem, nie każdy lubi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@58megaton: mam m705. Jest ciężka. Sensor jest dość dziwny, bo ma nietypowe DPI. Poza tym ma ukryty przycisk pod gumką pod kciukiem xD

Jak dla mnie super mysz do pracy. Do gier nie bardzo. Bardzo długi czas pracy na baterii.

G305 też będzie spoko. Kształt wydaje się być jak w niskobudżetowej myszy biurowej, ale jest zaskakująco wygodna.
@58megaton: tak jak kolega powiedział, M330 działa na prawie wszystkim :-D mam ją prawie dwa lata i jest naprawdę świetna, G305 podobnie na niemal wszystkich nawierzchniach hula, a mam ją ponad rok i rownież nic do zarzucenia, moim zdaniem obydwie te myszy spełniają Twoje wymagania :-)