Wpis z mikrobloga

Będąc zagorzałym bitcoinowcem, radzę wszystkim rozumnym ludziom nie oglądanie tego typu contentu na youtubie odnośnie krypto

Tytuły typowo click baitowe, Janusze którzy nie mają pojęcia o tym rynku i technologii naogladaja się takich badziewi, podnieca że są technicznie przygotowani bo ogladneli film dwóch naganiaczy na TOP ALTOINY na 2022 Z POTENCJAŁEM 1000%!!!!, Ładują kasę a następnie jest szybka cofka lub jakiś tam zysk

Pamiętajcie, w długim terminie shitcoiny nie zarabiają. Jest na to bardzo niewielka szansa, a naganiacze lubią posługiwać się wybrana droga myślenia i pokazywać jedynie pozytywne wiadomości ( zobacz, jakbyś w doge włożył rok temu lub nawet 5 lat temu dziś byłbyś milionerem!!!!)

Jest to zwykła manipulacja, a rzeczywistość jest zaś taka, że jest to ruletka. Każdy kto kupuje i niedługo potem sprzedaje jakiś cyfrowy zetonik uprawia zwykły hazard, nowoczesny, ładnie ubrany w modne słowa ( Buzz wordy) i technologie" przyszłości".

Nie pakuj się w gówno jak nic o nim nie wiesz lub filmik przedstawi Ci gość, o którym też nic nie wiesz. Korzystaj z innych kanałów i środków wiedzy, zdobądź elementarna wiedzę na rynku oraz doświadczenie przez np przyglądanie się co się dzieje. Nic nie stracisz, a może.zyskasz. ja wiem że to jest #!$%@? trudne siedzieć na dupie jak każdy gada o tym ile to kasy wyciąga ( prawda jest zgoła inna często) albo w co nie wpakuje swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Można mieć trochę szczęścia i któryś z tych gowienek odpali. Może złapiesz nowy trend. Może.

Pytanie czy liczysz na farta w życiu i masz 5% szans że trochę się wzbogacisz czy finalnie po paru latach obudzisz się z niższym stanem konta niż gdybyś po prostu trzymał kasę w banku.

Bo ja tak miałem że mi się wydawało, że jestem zajebisty. 4 lata zajęło mi nauczenie się co się liczy ( szacunek ludzi ulicy też ). I nadal nie jestem nawet troche dobry ale zdobyłem doświadczenie, pomimo sporej straty kapitału.

Ucz się na cudzych błędach, a mniej stracisz !

#gielda #bitcoin #kryptowaluty #shitcoin #nft #inwestycje
Pobierz
źródło: comment_1642499866rbTqruqRFEIr9MocXqRAzr.jpg
  • 20
@hyck: Kiedyś na dodatek miał wtopę.

Miał jakiś swój projekt ale z koszulkami czy cos takiego.

W czasie jak nie wiedział że materiał jest nagrywany lub był nagrywany po kryjomu, wyzywał swoich klientów typu " zobaczcie #!$%@? tego dzbana ile weźmie tego ", " proszę o kontakt telefoniczny? #!$%@? cwelu"

Tak działa większość z nich. Robią się na wielkie gwiazdy internetu i YT, a za kulisami zwykły Polak bez moralności i
@Marek_Mostowiak: bez przesady, w sumie ludzie sami są sobie winni że są głupi i szastają swoją kasa... Nauka na własnych błędach to dobra rzecz, ale co do autorów to po prostu mamy głupie społeczeństwo które nie weryfikuje informacji z internetu
@To_The_Moon: Nie ma tego nigdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) bylo to w 2018 jakos, jak rozkrecal marke IGNIS WEAR. teraz sladu po niej nie ma w internecie poza jedna stronka w wordpressie. Myslalem ze ghdzies na wykopie byla jakas afera ale nic nie znalazlem
@gosciu82: mogę tylko potwierdzić. Przewaliłem na altach dużo choć dużo też zarobiłem. Niemniej trzeba poświęcić czas, podjąć ryzyko, a na koniec wychodzi że BTC jest hard to beat. Kupowanie altów przed hossą to jeszcze pal licho, bo co najwyżej zarobisz mniej niż na btc ale ludzie pakują się w alty na szczycie hossy nawet i ich później zeruje do -99%