Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam odkurzacza przemysłowego. Co polecacie?
Potrzebny mi będzie do ogarnięcia budowy domu, a później (jeśli dotrwa do końca budowy) będę go używał w garażu, kotłowni i do sprzątania samochodów. Miałem do czynienia z marketowymi wynalazkami i one odpadają (ledwo wciągają suchy piasek leżący na podłodze). Wstępnie upatrzyłem Karcher WD3, ale widzę powtarzające się negatywne opinie (głośny, krótki przewód, słaby filtr nie radzi sobie z pyłem). Co warto kupić? Ma być tanio i dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡)
#budowadomu #budowa #remont #remontujzwykopem #odkurzacz #agd #sprzatanie
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@inko-gnito: osobiście używam tego WD3 i tak naprawdę najbardziej przeszkadzający jest krótki przewód, mam w sumie 2- jeden do domu, drugi starszy do garażu (ten starszy ma chyba już z 8 lat).Co do głośności to nie ma cichych roboczych odkurzaczy, które rzeczywiście działają.
@inko-gnito: Mam dextera z leroy + dodatkowy filtr + worki materiałowe z allegro (bo papierowe lubią się przedzierać przy gruzie czy innych ostrych odpadach. Na razie działa, wcinał gruz / pył z gładzi etc, ale przy gładzi to dobrze co jakiś czas go wyłączyć i uderzyć aby strzepnąć pył na dno worka.
Bierz WD3, super sprzęt za te pieniądze. Kiedyś napisałem:

Jeśli nie robi kolacji albo nie zaprowadza dzieci do szkoły, to nic lepszego nie znajdziesz IMO. Ja robiłem z nim pierwszy remont niedawno i się zakochałem - ciągnie wszystko, co mieści się do rury, czasem nawet to czego nie trzeba (parkiet mi raz wciągnął, bo była luźna klepka). I rozważ WD3 P jeśli masz jakieś narzędzia na kabel (np. kątówkę albo młoto-wiertarkę -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@inko-gnito: WD3 Ci wystarczy, co z tego że głośny? Przy małych dzieciach remontu sie nie robi.

Jak kupisz taki odkurzacz co ma aktywne otrząsanie filtru w czasie pracy to zobaczysz co to głośny odkurzacz :D