Wpis z mikrobloga

Wykopki: chcą się zesrać o to która konsola lepsza, tracą czas i energię na kłótnie które nie przeciągną nikogo na drugą stronę, psując humor sobie i innym.
Ludzie z Rigczem: "w sumie obie mają swoje zalety, będę używał obu albo se pogram na PC, #!$%@? w sumie, ważne że gierki fajne"

#ps4 #ps5 #xbox
Pobierz Darson666 - Wykopki: chcą się zesrać o to która konsola lepsza, tracą czas i energię ...
źródło: comment_1642541859jbAUNJw3ZXd15D4TFVmQFV.jpg
  • 18
@krav możesz sobie zmapować jaki chcesz przycisk, np skok lub akcje, przez co np. w shooterach nie musisz odrywać prawego palca od analoga żeby wykonywać te czynności. Ekstra rzecz jak się już gra na trochę wyższym poziomie. W tym padzie do Xboxa ze zdjęcia mam 4 łopatki z tyłu i to jest serio mistrzostwo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darson666: ludzie się gównem obrzucają od x360 i ps3. Najbardziej śmieszą mnie teksty że pad od PS jest #!$%@?. Zanim wyszedł Xbox 360 to grali na tych padach od czasu psxa ale nagle to najgorszy pad pod słońcem. Nie ma co patrzeć na idiotów.
@Darson666: JA nadal nie wiem jakie plusy ma ps5, serio. Nie jestem fanboyem. Eksluziwy? Gamepass zamiata wszystko. Nie rozumiem czemu nie podejmą rękawic i nie zrobią konkurencji. Wiadomo że obydwie konsole wymiatają jesli chodzi o sprzęt i grafe. Niestety jestem biedny i nie będę konsoli kupował dla jednej gry.