Wpis z mikrobloga

@v-tec:

Superluxy z tego tematu są o wielebardziej wygodne.

Podbijam stawkę i polecam sprawdzić ISK9999 z tymi większymi nausznicami, nie ma obecnie wygodniejszych słuchawek dla przeciętnego "Kowalskiego", w tej mięciutkiej poduszeczce ucho się tak delikatnie zatapia że można godzinami w nich siedzieć bez dyskomfortu ()
Pobierz Zgrywajac_twardziela - @v-tec: 
 Superluxy z tego tematu są o wielebardziej wygodne.
...
źródło: comment_1642592995PWuOw5olCGb0At8Pc8lIoU.gif
@v-tec: przypadkiem mam superluxy i uważam, że nauszniki w nich superok, natomiast cały pałąk przeszkadza na dłuższą metę; to wszystko można mieć w dupie, gdy stwierdzimy, że dźwięk w nich cienki i strasznie płytki w porównaniu z CAL
@Toszeron: gwoli ścisłości: mam hd 681 evo i są spoko: pasek wygodny, nauszniki welurowe. Brzmienie ok. Miałem hd 681 ale za dużo wysokich miały i je oddałem koledze.
@ChareimUu: jak widzisz, ludzie nie piszą źle, bo i superlux i Aurvana i ISK będą OK, tylko każde do czego innego

osobiście polecam przejść się do sklepu typu mediacośtam, wsadzić na głowę modele z wystawy, stwierdzić czy wygodne i jeszcze lepiej podłączyć kabel do swojego telefonu - wtedy będziesz miał pewien pryzmat

kupiłem kiedyś jedne z najtańszych sony, chyba miały 200 w nazwie, do tego bluetooth; dźwięk wzorcowy, żaden inny mi
@efceka: KOSSy grają strasznie specyficznie, jest bardzo dużo niskich tonów, i kiepska, przytłumiona "góra", nie poleciłbym ich nikomu w ciemno, bez wcześniejszego odsłuchu. Ja byłem nimi bardzo zwiedziony, do jakiegoś umca umca może i są ok, ale choćby muzyka klasyczna czy jakaś instrumentalna to brzmi na nich jak gówno xD
@ChareimUu: Samson SR850. Nie ma lepszych słuchawek w tej cenie. Dla mnie brzmią nawet lepiej od beyerdynamic dt 770. Poza tym mają 32 ohmy i nie trzeba koniecznie do nich wzmacniacza, więc nawet i do telefonu możesz je podłączyć.
@ChareimUu: Razer Kraken. Swoje krakeny (stara wersja) mam juz jakos 7 lat, musze wymienic poduszki. kabel jest w oplocie. Mezowy kupilam rok temu razer kraken tournament edition, ale one wiecej niz 200. teraz na xkom masz razer kraken X za 170 zl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: tez mialem superluxy, przy dłuższym użytkowania bolą małżowiny ucha, obecnie mam HyperX Cloud Alpha II i sobie bardzo chwale, najwygodniejsze jakie mialem.
tez mialem superluxy, przy dłuższym użytkowania bolą małżowiny ucha, obecnie mam HyperX Cloud Alpha II i sobie bardzo chwale, najwygodniejsze jakie mialem.


@Nienazwany: 2x droższe, tu sekret ( )

W Superluxach przyoszczędzili na gąbce, padach, plastiku. Po pięciu latach np. sama z siebie schodzi ekoskóra z padów. Są ok, ale za to przetworniki mają te same co np. droższe od nich ISK, także grają przyzwoicie
@ChareimUu Imo to te evo grają beznadziejnie, jak się przyzwyczaisz to są ok, ale jak założysz jakies inne, dobre słuchawki, to dzwiek w evo wydaje sie przez bas przytłumiony jakby docierał do ciebie zza dwóch ścian. Jak coś to naprawa tego jacka jest całkiem łatwa a koszt to jakies 20 zł wliczając w to tanią lutownicę jak nie masz xd