Wpis z mikrobloga

Ale cuckoldowe pranie mózgów odbywa się w TV to nie jestem w stanie uwierzyć. Na codzień nie oglądam telewizji, teraz akurat słyszałem fragment bo tata zostawił włączony tv a ja przygotowywałem sobie obiad po pracy.

W skrócie ta kobieta widoczna na zdjęciu, chyba miała na imię Ald0nka, puściła się z jakimś patusem debilem który zaczął ją bić - bo chciała ułożyć sobie życie na nowo xD. Teraz ma z nim dziecko. Beciak widoczny na zdjęciu na początku myślałem że zachowa godność jak od niej wyszedł gdy to powiedziała ale jednak nie. Córka zwyzywała go od głupca itp. bo skoro nie chce być teraz z mamą to znaczy że mu nie zależy. Ten się przestraszył i pobiegł odrazu do p0lki z pierścionkiem zaręczynowym aby dała mu jeszcze jedną szansę, a to dziecko wychowa jak swoje.

Śmiechu warte. A najgorsze że takie programy ogląda większość normictwa i kobiet. Często w pracy się mnie ktoś pytał czy oglądam jakieś programy typu właśnie ten albo inne trudne sprawy, patostreamy itd. Zawsze odpowiadam że nie wiem co to i normictwo patrzy na mnie jak na człowieka gorszej kategorii.
#przegryw #telewizja #propaganda ##!$%@? #p0lka
Pobierz 423frewq4f23 - Ale cuckoldowe pranie mózgów odbywa się w TV to nie jestem w stanie uw...
źródło: comment_1642698725hS209VLDnrqNnXEr0BEC9E.jpg
  • 6