Wpis z mikrobloga

@Czarnaowcas https://streamable.com/oot3yg myslalam ze usunelam, ale mam sam dźwięk, jakoś pierwszy raz nagrywałam bo ktoś tu chciał żeby nagrać ale nie ogarnęłam że Player obraz blokuje

Nie pokazali bo może bali się tego pozwu za nękanie to nie chcieli jej #!$%@?, ich sceny to były powycinane maksymalnie za to Nono i Uszatego to aż za dużo pokazywali, te ich gry wstępne jak ja lal to gruba przesada
Ile już minęło od programu? 8 miesięcy? Chyba można się przelizać z kimś innym jak się próbowało z kimś być przez 2 miesiące ale nie wyszło i minęło 8 miesięcy od tego jak nie więcej? Czy trzeba już pas cnoty założyć i na ile lat? XD
W 3 edycji podczas gry w butelkę Baśka przelizała chyba wszystkich uczestników a przecież była z Krystianem XDDD
Nie odwalajcie kolejnej Marii XD
@Rosalinea: Na trzeźwo to ja raczej jestem z tych nieśmiałych ale po alkoholu czasami miałam szalone pomysły XD Na szczęście właśnie później było tłumaczenie się, że po alkoholu tak mam i wszystko było ok XD Z resztą nadal mnie zastanawia czemu nikt mi nigdy nie odmówił xD No może oprócz jednej przyjaciółki gdzie obie stwierdziłyśmy, że to by trochę było nie zręczne ze względu na naszą przyjaźń i nie chcemy jej
A ten filmik gdzie wika przelizała się z mike został w końcu opublikowany? Jeśli tak, to ma go ktoś? Czy to po prostu takie gadanie żeby zabłysnąć jeszcze przed całkowitym zapomnieniem?
@alenajpierwkawa: No a przecież on woli blondynki. :)Tak na poważnie oni wszyscy siebie warci. Jak dla mnie jedno głupsze od drugiego. Chomik też dobry, aż się zagotował wywiadem. Mam propozycję do uczestników programu niech się wszyscy spotkaja i zrobią wielka Pandore i odpowiedzą na niewygodne pytania od siebie i widzów. To dopiero by była prawdziwa Pandora.
@Rosalinea: szczerze to mało interesuje mnie już Wixa, Ciposz i spóła, raczej jakaś niechęć cała ta grupa we mnie wzbudza ale pewnie jakby to Miłosz się przelizal z jakaś laska obok Wixy to wylaloby się na niego morze gnoju choć obiektywnie żadna to zbrodnia z kimś tam się pocałować, w końcu nie chodzi o seks. A co do Szynszyla to chyba mało kto już pamięta o jego istnieniu dlatego jego osoba
@Lolek1011: Myślę ,że nie było by afery,bo Miłosz przecież taki fajny jest według Grażynek .Mnie też mało interesują, szczerze załuje,ze oglądałam ta edycję, która pokazała najgorsze cechy ludzkie człowieka. Co człowiek jest wstanie zrobić tak naprawdę za bycie tzw ,,celebrytka". @ania1973: Ja też po alkoholu robię różne rzeczy, robiłam z których nie jestem dumna, niestety alkohol robi z człowieka to co robi.
@Lolek1011: mnie też ! Jeszcze tak po żadnej edycji nie miałam, że wywaliłam z obserwowanych dokładnie wszystkich. Teraz z perspektywy czasu dochodzę nawet do wniosku, że tam nawet żadnej na tyle ładnej osoby nie było, żeby chociażby ze względów estetycznych sobie od czasu do czasu na nią popatrzeć. Milchad chyba najsympatyczniejszy z nich ale, że się buja z Ciposzem to też go wywaliłam. Wixa po programie, myślałam, że się jakoś postara
@Rosalinea: No dokładnie.. ja jeszcze mam Mila ale szczerze po tej udawanej akcji związku z modelka itp być może ukrywanie prawdziwej orientacji też jakoś moja sympatia do niego opadła. Vanessa chodzący słup reklamowy. Wixa wiadomo, gubi się w roznych wersjach swojego ja, aż sama nie wie czy szuka chlopa czy już go ma. O reszcie szkoda pisać. Co do 2. tematu to ciężko mi sobie wyobrazić (zakładając że jestem z 10
Pobierz
źródło: comment_1642871234dOEXtIgPeUm4wHdlEWkc67.jpg
@alenajpierwkawa: Wiktoria powiedziała raz do Miłosza jak chciał coś z nią robic pod kołdra, ze nie będzie seksu w hotelu paradise i z tego co kojarzę to było to po sytuacji w fioletowej sypialni. Nie do końca rozumiem co Miłosz mówi do Matiego, ale na moje to wydawało mi się, że do seksu nie doszło, może się wtedy jedynie nawzajem napalali, a on to wyolbrzymił.
@jinchurikikurama:

Po jakim czasie od mówienia, że nie ma faceta pojawił się ten jej były? Nawet jeśli to byłoby w ten samej dzień póżniej to dlaczego miałaby sobie sama zaprzeczać? Przecież to nie jest tak, że się umawia, że tego i tego dnia zaczniemy być razem.


a ja tam nie kumam tego czepiania się że mówiła że nie ma a ma, to już jest takie #!$%@? się dla samego #!$%@? się