Wpis z mikrobloga

skąd wziąć takie statystyki? :o

@Qraape: Co najmniej 400, a pewnie nawet 450 z hakiem z tych gier to darmówki, które dopinam do konta na zasadzie "1% szansy, że kiedyś będę chciał zagrać, a gra nie będzie już darmowa.". Jako-tako sortuję te gry w utworzone przeze mnie kategorie, a i tak mam tam #!$%@?.
Reszta to przeważnie starsze tytuły, które kiedyś miałem na płytach i komuś sprzedałem/oddałem albo za cholerę nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nopek: bardziej mi chodziło gdzie znaleźć te statystyki, nie jak osiągnąć taki wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale u mnie też zdecydowana większość to jakieś gówna dodawane do humble bundle gdy płaciłem dolara za zestaw, gdzie interesowała mnie jedna gra, a dorzucali 5 kolejnych bzdur :D a tak to głównie gram na konsoli, więc Steam leży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bardziej mi chodziło gdzie znaleźć te statystyki (...)

@Qraape: SteamDB
Do widoczności statystyk musisz mieć włączone publiczne wyświetlanie info o "granych" grach w profilu Steam i na Steam Calculator - SteamDB wyszukać swój login Steam.
... albo zalogować na SteamDB - wystarczy być zalogowanym do Steam'a właściwego (Welcome to Steam) w przeglądarce, wejść na Sign in - SteamDB, kliknąć "Sign in through Steam" i po przekierowaniu na Steam'a