Wpis z mikrobloga

@szychun: nie że hodują takiego robaka tylko taki jest przeciętny wyborca partii, człowiek który przez całe życie nie dorobił się żadnego majątku, jest często zależny od pomocy socjalnej lub świadczeń emerytalno rentowych, człowiek który całe życie żył #!$%@? ale stabilnie i oczekuje że wszyscy będą mieli po równo czyli tak jak on - #!$%@?
@szychun: #!$%@?, ile ja bym dał za udział w festynie, takim typowo wiejskim spędzie, gdzie cała wieś przychodzi żeby się najeść i wspólnie poplotkować przy okazji chlejąc. Piękna rzecz. Małe wiejskie festyny są zajebiste, te gminne gdzie zaprasza się Golców już niekoniecznie xD Żeś człowieku odblokował wspomnienie
@szychun: wstyd się przyznać ale ostatnio nie wytrzymałem i #!$%@?łem matkę ale to tak konkretnie.
W jakiejś migawce w tv puścili coś o Adamowiczu, no i się uruchomiła że to PO go szkalowało a na pis zganiają, nie wytrzymałem i zacząłem po niej jechać że człowiek nie żyje bo jakiś debil go zabił a ta plata w to polityke.
Miała fochy że on miał ileś tam mieszkań, też #!$%@?łem bo mateuszek
@szychun: jest to ta sama złość jaką tubylcy jawią wobec kolonizatorów. Jesteśmy ubogim( na tle Europy) społeczeństwem, które jeszcze niedawno na wolnym rynku mogło konkurować jedynie jako tania siła robocza. Złość bierze się z przepaści jaka dzięki przeciętnego obywatela wobec rządzących. Wieczne zaciskanie pasa postulowane przez Tuska dla dobra gospodarki a jego styl życia stoją w sprzeczności. Bogaty pan mówiący biednym ludziom, że mają pracować i zarabiać grosze ,sam prowadząc wystawne
@szychun: pięknie trafiają w swoich odbiorców. Oni doskonale wiedzą, że cechą Grażynki i Janusza jest zawiść i zazdrość że jeden ma lepiej, a oni gorzej więc drążą temat. Jak ktoś jedzie ładnym samochodem, albo ma firmę z zyskami to pewnie złodziej i się dorobił. Tusk też ma, kupuje córce drogie torebki, pali cygara to przecież musi być złodziej, co nie? Podobny filmik o takiej mentalności był wczoraj na wykopie jak typ