Wpis z mikrobloga

@7845: zaczynasz się trochę zachowywać jak digitalpasztet aka teraflu

a jakby do ciebie dzień dobry powiedział trol jaskiniowy i to była wasza jedyna interakcja to byłbyś zaskoczony zawstydzony zmieszany?


na początku pewnie trochę zaskoczony bo bym się tego nie spodziewał a potem #!$%@? po 15 sekundach

oh jak pójdzie źle to trzeba będzie zrezygnować z siedzenia w tym miejscu


no niezbyt właśnie

z drugiej strony chyba jak się powie raz to
@mlodychlopakgimnazjalista po prostu jestem bardzo spragniona już istnienia ale nie mam doświadczenia eh

jakby ktoś nagle zaczął do mnie mówić cześć codziennie zamiast milczeć no to jego #!$%@?ść znikła by trochę w moich oczach

Wow

Ten awatar jest bardzo mylący w sumie dopiero teraz zauważyłam że rozmawiam z tobą a nie pokrzywem um
@7845: zaskoczony może eskalować dalszą czynną wymianę słów dlatego w bliskiej odległości od celu zaleca się przybranie pozycji t-pose by zapobiec potencjalnym wątpliwościom hierarchicznym
Albo bym do hondziaków mogła zagadać no przecież bym mogła podejść do gromowca spytać hej jak się jeździ na oj oj nie nie tego nie można powiedzieć ale można zagadać że ouu fajny bajk chociaż nie raczej bo jeszcze wyjdzie nwm że chcę go ukraść czy coś no dobra nieważne zapomnijmy o gromowcu dalej może posiadacz mojego wymarzonego? Mogę powiedzieć o hej widzę że też jesteś posiadaczem takiego bazyla a widziałeś taki