Wpis z mikrobloga

o co chodzi z tym ordo iuris na wykopie?? rozumiem, że jest to wróg jakiejś linii politycznej i trzeba z nim walczyć itp. ale te ubeckie rzygowiny wrzucane tutaj w ostatnich dniach wyglądają jak jakiś ostro przerysowany podręcznik do czarnej propagandy.

a więc pytanie do osób interesujących się polityką: jakie macie podejście do podmiotów, które lewica (wyborcza/tvn/onet/i reszta satelit) atakuje w tak wściekły sposób, że mało się nie zesrają, za pomocą tak bardzo bolszewickich metod, jak te, które widzimy od kilku dni? A może to są jakieś symboliczne PR'owe sygnały, których ja nie rozumiem, a które mają dotrzeć do adresata i coś mu zakomunikować?

mi osobiście trudno oprzeć się wrażeniu, że owa instytucja musi robić dobrą robotę, choć tak naprawdę niewiele o niej wiem. zdaje sobie sprawę, że to dosyć infantylne podejście, ale tak już działają emocje ¯_(ツ)_/¯ a jak wiadomo, emocje to główny ster dzisiejszego procesu demokratycznego.

#pytanie #polityka #4konserwy #neuropa #ordoiuris #propaganda
znajdesposob - o co chodzi z tym ordo iuris na wykopie?? rozumiem, że jest to wróg ja...

źródło: comment_1643660195FMMKdb8o1wODCXn5ztgF1S.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
mi osobiście trudno oprzeć się wrażeniu, że owa instytucja musi robić dobrą robotę, choć tak naprawdę niewiele o niej wiem. zdaje sobie sprawę, że to dosyć infantylne podejście, ale tak już działają emocje

@znajdesposob: dla mnie sprawa jest prosta - jak ktoś chce organizować debatę o zakazie rozwodów, moralizowac o wolności i panowaniu nad żądzami i zachęcać do wprowadzenia prawa opartego na wierze chrześcijańskiej, to nie powinien zdradzać męża / pieprzyć
o co chodzi z tym ordo iuris na wykopie??


@znajdesposob: O to, że wysoko postawione osoby, w organizacji skrajnie religijnej, w tym chcącej zakazać np. rozwodów, są hipokrytami którzy zdradzają swoich mężów i żony.

Czyli ci co najgłośniej mówią o wierze, czystości i wierności, sami tych ideałów nie spełniają.