Wpis z mikrobloga

kurde @play_polska xD
Może mi ktoś pomóc?
Ktoś mi się nagrał na pocztę głosową, więc dzwonię na numer (uwaga, uwaga)... poczty głosowej i słyszę "podaj kod dostępu". Myślę sobie nigdy nie było żadnego kodu, nie przypominam sobie, żebym coś takiego kiedykolwiek ustawiał, więc może chodzi o to żebym właśnie ten kod stworzył. Więc standardowo wpisuję najmocniejsze możliwe hasło "1234#", a w słuchawce "tutu błędny kod dostępu, cośtam pierdu pierdu...".
Ten kod to ma istnieć tylko po to, żeby ludzie się nie mogli dostać do własnych wiadomości, czy ocb? xD
Tak czy inaczej będę wdzięczny jak ktoś mi jednak pomoże dostać się do tego nagrania.
#pocztaglosowa #siecikomorkowe #play
  • 4
Ten kod to ma istnieć tylko po to, żeby ludzie się nie mogli dostać do własnych wiadomości, czy ocb? xD

@llllllll: Nie korzystałem nigdy celowo (czasem zdarza się "nadziać się" na nią dzwoniąc do kogoś) z poczty głosowej, ale biorąc pod uwagę ostatnie afery z wydzwanianiem do różnych osób z pod fałszywego numeru telefonu dodatkowa (oprócz numeru, z którego dzwonisz) metoda uwierzytelniania dostępu do wiadomości na poczcie głosowej jest jak najbardziej
Tak czy inaczej będę wdzięczny jak ktoś mi jednak pomoże dostać się do tego nagrania.


@llllllll: tyle zachodu by osłuchać jakiś spam, albo tych #!$%@?ów z fotowoltaiki? xD
no chyba że to ktoś tobie znany, no ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°)