Wpis z mikrobloga

się nie dziw potem, że jesteś sam.

Nie jestem.

Jeżeli patrzysz na kobietę jedynie przez pryzmat tego co ma między nogami


@Nalia: chodzi o podejście społeczne i mężczyzn do k0biet, nie ciążą na nich niemal żadne oczekiwania, czy presja. To nie jest moje podejście tylko statystycznie tak to wygląda. Ja mam godność człowieka i #!$%@? mi nie wystarczy, żeby z kimś być.

Tak tak, wmawiaj sobie tak dalej


@szymon465: nie
@Kindybal_xD: Właśnie podjąłeś dyskusję na argumenty ze stworzeniem, które jedno myśli, drugie mówi, trzecie robi i właściwie życie pokazuje, że zazwyczaj postępują całkiem przeciwnie wobec tego co mówią xD
Także bierę popcorn i będę się śmiał. Jak odpowiesz na tak ciężkie zarzuty @Nalia ?! Dlaczego kobietom nie przeszkadza szmacenie i traktowanie kobiet jak worki na spermę przez atrakcyjnych fizycznie mężczyzn?
@sikalafou: Odpowiedź jest prosta - generalizujesz. To, że jedna dziewczyna się szmaci to nie znaczy, że wszystkie tak robią. Czy facet który idzie do łóżka z kim popadnie nie szmaci się mniej od analogicznej dziewczyny? Oczywiście, że są środowiska dla których niezobowiazujący seks to codziennośc ale dla ogółu społeczeństwa to nie jest to norma.
@sikalafou: A co to ma do rzeczy? Mówimy o sytuacji gdy obie strony godzą się na seks i obie strony powinno oceniać się tak samo. Doprawdy nie wiem, jak opis aktu seksualnego ma cokolwiek wspólnego z faktem, że facet idący do łózka z kim popadnie różni się od dziewczyny idącej do łózka z kim chce.
To, że jedna dziewczyna się szmaci to nie znaczy, że wszystkie tak robią.


@Nalia: ale jednak statystycznie udaje im się walić 4x częściej za granicą niż w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Doprawdy nie wiem, jak opis aktu seksualnego ma cokolwiek wspólnego z faktem, że facet idący do łózka z kim popadnie różni się od dziewczyny idącej do łózka z kim chce.


Może dlatego, że nie znasz
@swiety_spokoj: Moim zdaniem smutni ludzie wymyślają jakieś tezy by się dowartościować, szukają tych z podobnym zdaniem by się poklepać po ramieniu, na siłę wyszukują skrajne przypadki by przedstawić to jako argument w dyskusji. Życie jest ciężkie, zamiast #!$%@?ć się jeszcze bardziej dołującymi tezami, wzbudzić jakieś kontrowersje popatrz trochę szerzej. Sądzę że ludzie z obydwu grup są super i ich podziwiam. To co mówisz jest krzywdzące dla na prawdę fajnych ludzi, którzy
na siłę wyszukują skrajne przypadki by przedstawić to jako argument w dyskusji


U różowych za każdym razem wychodzi ten brak edukacji i tłumaczenie, że ich sukcesy matrymonialne nie są zdefiniowane przez rolę płciową, tylko przez "dobry charakter". Z kolei diametralne różnice występujące między płciami są zrównywane tam, gdzie akurat wygodnie. Tzn. jeśli baba się puszcza to jest to to samo, co jak facet się puszcza. Ale jak facet jest brzydki / niezaradny
Skąd w tobie tyle jadu

@kurtyzany: gdybym miał Ci wymienić wszystkie powody to nie wiem jak długa byłaby ta wiadomość xD Ale najbardziej mnie irytuje idealizacja k0biet, nierówności w prawie, hipokryzja, wysługiwanie się mężczyznami, zakłamywanie przebiegu i tak dalej. Te rzeczy są wielkoskalowe, a często mają charakter systemowy.

jakie cechy u kobiet skreślaja u ciebie

Ja jestem tylko jednostką, bardziej liczy się ogólny obraz. Nie ma takich cech, które skreślają kobietę