Wpis z mikrobloga

Ale żeby tak Cad Bane'a zmasakrować to dajcie spokój. Przynajmniej ten sam aktor podkłada głos pod niego co w animacjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I ta część odcinka z Ahsoką (ʘʘ) Tak nostalgłem. Aż mnie feelsy z Clone Warsów dopadły. Choć sam sądziłem, że z Lukiem spotka się dopiero jak odnajdzie Ezrę. Tak czy siak. Chce WINCYJ!!!


#starwars
MasterGrubaster - Ale żeby tak Cad Bane'a zmasakrować to dajcie spokój. Przynajmniej ...
  • 10
Ale żeby tak Cad Bane'a zmasakrować to dajcie spokój.


@MasterGrubaster:

Nie zgadzam się z tym marudzeniem. Ma wyblakłą skórę bo jest 25 lat starszy (ten typ ma jakies 80 lat, a rasa ma żywotność jak ludzie mniej więcej) i wygląda straszniej z jaśniejszą skórą. Twórcy nie są debilami żeby nie wpaść na pomysł zrobienia kopii 1:1 z animacji, na pewno mieli swoje racjonalne powody. Tego samego typu marudzenie, co z Ahsoką,
@Byss: Ale to już o Ashoce się tłumaczył bodaj Filoni, że zrobili ją z krótszymi mackami, bo Clone Warsy przez swoją animowaną konwencje mają być przerysowane, nierealistyczne i wyolbrzymiać różne skrajności, a to nie przenosi się w żaden sposób do serialu live. Tak samo z Cad'em, który moim zdaniem wygląda w serialu bardzo dobrze.