Wpis z mikrobloga

553 + 1 = 554

Tytuł: Później
Autor: Stephen King
Gatunek: horror
Ocena: ★★★
ISBN: 978-83-8215-361-3
Wracałem z matką ze szkoły do domu.

Czy kiedykolwiek jadłeś kebaba o 2 w nocy na stacji PKP Włoszczowa, wiedząc że przed Tobą długa podróż?
Ta książka jest jak ten kebab. Nie jest dobry, bo turas znowu dodał gipsu do czosnkowego i czujesz się oszukany z ilosci mięsa ze szczura wśród bukietu sałatek składającego się z kapusty. Ale nie jest też zły, no kebs. Wiesz też że nie możesz go odłożyć bo nie masz gdzie, musisz go zjeść na jeden strzał.
Taka jest ta książka. Jest jak Fallafel nazwa może spoko, kojarzy się z fiutem, falllafel, ale nikt tego gówna nie chce jeść...
Sprzedają jako horror to myślę, będę się bał jak na Lovecrafcie, albo zanurzę się w mrok z Poe... kija przez chwilę był klimat ale mówimy o pół stronie na 300. Lanie wody nie polecam,
trzy gwiazdki bo:
-doczytałem do końca
-nie chce wypalić sobie oczu
-film bym obejrzał jak był by dobrze zrobiony

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #horrorbookmeter
wytrzzeszcz - 553 + 1 = 554

Tytuł: Później
Autor: Stephen King
Gatunek: horror
Ocena...

źródło: comment_1644099302XL0A6qel7GU8FSqx4xWW5m.jpg

Pobierz
  • 22
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★ (6.0 / 10) (11 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-03-01 00:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: fantasy, science fiction, horror
Gatunek książki: powieść

Ostatnie recenzje tej książki:
1\. 2022-01-04 - Użytkownik hans-olo-olo ocenił na: ★★ (2.0 / 10) - Wpis »
2\. 2021-07-20 - Użytkownik karkolomny_dziurkacz ocenił
@mentari: Jest opisywane jako Kosmiczny horror, ale raczej tu chodzi o lęk przed przestrzenią, lęk przed nieznanym i ogólnie taki lęk głębi oceanu. A Czy bajki... nie jestem pewien, wszyscy mówią że podobno tak, ale dowodów brak
@SonyKrokiet: @wytrzzeszcz: @SonyKrokiet: A mnie się podobało :) Kupiłem na lotnisku bo zapomniałem kindla, przeczytałem na 2x.
Żeby nie było, że jestem bezkrytycznym fanem Kinga, to "Śpiące królewny" męczyłem z miesiąc a dokończyłem z obowiązku, czego potem żałowałem: absolutne, podszyte ideologią lewacką, upolitycznione, celujące w mężczyzn gówno. Ha tfu :)
A tu nawet jak na Kinga zakończenie w miarę i pomieszanie uniwersów.
Co do jego książek to Billy Summers
albo klepie mu już copywriter


@SonyKrokiet: jeśli tak do dobrze naśladuje jego styl. Uwielbiam te drobne detale typu "papierosy takie a takie, batonik taki a taki, fotel lazy boy" tak fajnie to oddaje czasy w jakich dzieje się akcja