Wpis z mikrobloga

Ale kisnę i gniję jak domorośli tinderowcy roochacze wypisują tu jakies poradniki jak zabrac sie odpowiednio do loszki zeby wyszło spotkanie. Pi3rdolenie najczystszej postaci. P0lki z tagu też wkręcają te kity. Skracamy wszystkie rady do prostego "podobaj się lasce".

Pisałem juz w komentach ze przez ostatnich kilka lat miałem wszystko to co ocenia sie jako nieatrakcyjne, obciachowe czy nietaktowne na swoim profilu. Miałem ONSy/ FWB i dłuższe związki (ale tez oczywiscie niewypały). Co miałem na koncie?
- zdjecia klaty/ selfie/ w lustrze/ w windzie- check
- durny opis, nawet podjezdzajacy ofensywą- check
- rozpoczęcie rozmowy głupim gifem/ jedną emotką- check
Rady typu "nie czekaj pare dni z propozycją spotkania bo laska kogos znajdzie i nic nie wyjdzie" rowniez mozna wsadzic w buty.
Przed weekendem spotkałem sie z dziewczyną która napisała 4 mies temu bez mojej odpowiedzi i po tym czasie dogadalismy spotkanie w dwa dni.
Oczywiscie bajki odnosnie dobierania dobrego paska czy butów do spodni to również cope (mam wiekszosc zdjec uprawiajac sport czy letnie w krótkich spodenkach i #!$%@?).
Lecimy dalej- odpowiednie szukanie miejsca, tak zeby nie było grubiańsko ale zeby nie przesadzac- cope- jak zassie to bedzie spijane piwo nad wodą albo u niej w pokoju.

Generalnie kazda z tych bzdur to ostry cope i śmieszne podchody zeby zdobyc samicę. Te same brednie co tworzenie kanonu dobrego mężczyzny od podstawówki zeby pozniej dostac liscia w mordę, że w zyciu to kompletnie nie działa, a jesli to na 3% księżniczek.
Dobrego dnia ugułem.

#tinder #p0lka #zwiazek #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #milosc #kobieta #niebieskiepaski
  • 11
@vauecki: To znaczy tak: wiadomo, wygląd musi przypasować, inaczej nic dalej nie pójdzie. Ale...są takie sytuacje (rzadkie, naprawdę rzadkie, ale są), kiedy jesteś u laski tak "na styk". Czyli podobasz się, ale nie obalasz jej na kolana. I to jest właśnie moment, kiedy Twoje umiejętności są decydujące. Właśnie miałem taką sytuację. Trafiła mi się po prostu 8.5-9, a na żywo bardziej 9.5/10, w zasadzie chyba niemal jedna z najlepszych lasek jakie
wow odkryłeś największą tajemnice budowania związków: Musisz się podobać drugiej osobie :D gratuluję


@elena-mary: wbrew obiegowej opinii facetów ze trzeba sie babrac w jakas strategię, lub wbrew kobietom ze liczy sie charakter i 'dobry smak' zamiast mordy ciała i dynamiki
@MatiKosa: masz rację ale jednak to mały procent. Tez miałem nieprzyjemnosc obcowac z łądnymi borderkami zmieniajacymi nastrój co 5 min i koniec koncow ładny wygląd czy dobre seksy to było za mało przy problemie niestabilnosci emocjonalnej.
@vauecki: Naprawdę, to jest jakaś porażka. Wahania nastroju, problemy z przeszłości, terapie, wyżywanie się na sobie...dlaczego takie laski dostają często tak obłędny wygląd? Serio, kontakt z taką to jest męczarnia, jakbyś stąpał po jakiejś bombie, do tego samolubna. Właśnie wróciłem z siłki, co prawda tam czasami są naprawdę świetne tyłki, ale ta to była top of the top. Ani się o nic nie zapyta, ciągle tylko o sobie. Dużo przyjemniej się