Wpis z mikrobloga

Ktoś się pomylił i powiedział prawdę.

Widzicie, ostatnio okazało się, że pokaż fajerwerków, który w sylwestra szkodzi zwierzątkom, w trakcie finału WOŚP już zwierzątkom nie szkodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście tłumaczenie, kozioł ofiarny, żeby odsunąć tę ogromną wpadkę od polityków - w końcu, kto by pomyślał, fikołki #neuropa i całej reszty czyścicieli brudnych rączek swoich panów, że na WOŚP to inna sytuacja i jednak w sumie to poświęcenie na które byli gotowi XDDD

Niech wam to da do myślenia bo to namacalny przykład o czym pisze od dawna.

Polityków typu Trzaskowski, partie typu PO, Lewicę, Razem i ich pożytecznych fanatyków, w tym że PiS wprowadza gospodarczo-społeczny zamordyzm, nie boli zamordyzm, tylko że zrobił to PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli dacie im wrócić do samodzielnej władzy, wykorzystają to bezwzględnie i teraz to oni będą mogli więcej ¯\_(ツ)_/¯

#wosp #trzaskowski #polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja #tusk #razem #bekazlewactwa #lewackalogika #lewica #bekazpisu
albowutkaalbobuk - Ktoś się pomylił i powiedział prawdę. 

Widzicie, ostatnio okaza...

źródło: comment_1644236701q16QRrf6dEDYrboL9Y2Een.jpg

Pobierz
  • 44
@wanghoi: ale ja nie usprawiedliwiam strzelania w Sylwestra. Jak dla mnie mogłoby tego nie być, mogłoby być zakazane. Ale jak chcą zakazywać to każdemu, a nie tworzą grupy, którym wolno i grupy, którym nie wolno, a jak strzelą to się z nich publicznie szydzi.

Utrzymuję zdanie, że jesteście hipokrytami. Nieważna jest skala, bo i w jednym i drugim przypadku zwierzęta cierpią, ale w drugim bawią się "elity", które zaledwie 2 miesiące
Typowe lewactwo jest typowe


@albo_wutka_albo_buk: typowe urojenia są typowe

1. warszawa nawet na stronie ratusza nawoływała do tego żeby ograniczyć strzelanie, te lasery to indywidualna decyzja miasta
2. 5 minut światełka do nieba to co innego niż napier...nie przez pół godziny z każdej strony non stop, sorry ale to jest już po prostu żałosne że porównujesz taki pokaz w jednym miejscu do sylwestra
@wierzgontycymbale:

Napisałem to tylko po to żebyś tej głupoty nie zdążył edytowac XD

5 minut światełka do nieba to co innego niż napier...nie przez pół godziny z każdej strony non stop


Proszę o przedstawienie raportu z badań na ten temat który zamówił Rafał Trzaskowski.

Czy na chłopski rozumek?( ͡° ͜ʖ ͡°)