Wpis z mikrobloga

Debis Zalecki odpowiada na zaczepki do don Diego i vasyla.

No i wielkie podziękowania dla @highleague_official za możliwość walki w waszej federacji! Super podejście do zawodników!

No i tak już bardziej na chłodno!
Co do Ciebie Alan, wiesz doskonale jaki jestem i jak odpowiednio mnie podkręcić, co perfekcyjnie wykorzystałeś i ja wyszedłem na tego złego, ale nie ma co gadać. Każdy w tym internetowym świecie prowadzi jakąś grę. Dzięki za walkę, bo pokazałeś, że masz charakter. Mogłeś nie uciekać tyle i faktycznie się bić jak zapowiadałeś, ale i tak szacun, że tyle razy się podnosiłeś!
A publiczność? Tak wszystkim łatwo ocenić z boku! Nie wyzywałem wszystkich, tylko hejterów którzy przyszli obejrzeć walkę, a nie potrafią się zachować. Jeśli normalna część publiki poczuła się urażona, to mogę was przeprosić. Nigdy nie chciałem obrazić normalnych osób. A reszta? Tacy urażeni jesteście, że zawodnik, który zostawił kawałek siebie podczas walki, nie może dojść do słowa, bo nagle każdy chce sobie gwizdać i mu puściły nerwy? To jest fair? Nie! Nagle każdy zapomina jak Alan wpadał w innych zawodników, odzywał się i cisnął ze wszystkimi. Chorągiewki! Jak chodziłem po arenie to nikt nawet się nie spojrzał! Tacy właśnie jesteście.
Dziękuję tym normalnym, wiem, że osoby, o których pisze to zaledwie ułamek i mam za sobą tez wspaniałych kibiców i to właśnie wam dziękuję!
Jeszcze tylko krótko odniosę się do tych śmiesznych zaczepek w internecie, bo nagle, każdy ma coś do powiedzenia gdy widzi $$$. Nawet jakieś zwykle no nejmy, z jakichś podrzędnych federacji nagle zaczęły mnie obrażać. Naprawdę myślicie, że nabijecie sobie na mnie wyświetlenia czy napełnicie portfel moim kosztem? Ja mam się bić z ludźmi, których alan z którym wygrałem miałby na liścia? Jeśli myśleliście, że będę się bił z każdym, bo się podpalę gdy mnie obrazicie, to jesteście w błędzie. Teraz nagle każdy chce ze mną walczyć i każda federacja która mnie źle potraktowała chce żebym walczył u nich. Teraz? Wasze niedoczekanie!!! Zarabiajcie sobie i nabijacie wyświetlenia na kimś innym. Nie będę nawet reagował na te wasze błagalne modły o trochę fejmu. :) #highleague #famemma #gromda #thewar[
Pobierz kriko - Debis Zalecki odpowiada na zaczepki do don Diego i vasyla. 
 No i wielkie pod...
źródło: comment_1644243197IPud3EG5ma2UBMYICO6Bw6.jpg
  • 8
@Kaker: To z tego samego znany jest Diego, żadna nowość. Chlop jest znany z tego ze do Alana sie sapał i wykrzyczał sobie walke. Sam się przyznał do tego, że po tym co zrobił względem Alana skoczyło mu 500% czy tam ileś słupki follow..
Teraz się zastanawiam, ze on chyba nie mówi o don Diego i vasylu, bo chyba nie jest na tyle głupi, żeby mówić ze alan by ich powalił liściem, może kogoś innego ma na myśli. Z chęcią bym zobaczył jego walkę z Szeliga