Wpis z mikrobloga

Oto jak powinien wyglądać cywilizowany sektor gości na nienowoczesnym stadionie. W tym przypadku Legnica.

Sektor na uboczu, ogrodzony, ale nie przypominający miejsca, w którym trzyma się małpy w zoo. Jest przestrzeń, można sobie wyjść z sektora i z pewnością "wybieg" (jakkolwiek to brzmi) jest odseparowany od miejsc, które zajmują kibice gospodarzy. Czyli jak ci sie zachce siku, to Policja nie musisz poprosić o wyjście z klatki Pana Policjanta, który ma słaby dzień i odpowie ci "to zlej się w gacie" XD

Jak nie powinien wyglądać? Przykład Rakowa już huczy w sieci, ale możecie wpisać sobie "sektor gości" w Google. Naprawdę da się zrobić to w cywilizowany sposób i zapewnić minimum szacunku do drugiego człowieka, bo płaci za bilety i poza tym, że drze mordę, to ogląda jeszcze to mizerne widowisko.

Najbardziej bekowe sektory gości, które przychodzą mi do głowy to te na stadionie Wigier Suwałki i Pogoni Siedlce

Ten 1 to jakiś płot 50m za bramką, praktycznie za stadionem, a ten drugi....Sami wygoglujcie i zobaczcie, co to #!$%@? ma być XDD

#mecz #ekstraklasa #stadiony #mirkohooligans #ultras #kibice #kibole #pilkanozna #kanalsportowy #rakow #czestochowa
Pobierz S.....y - Oto jak powinien wyglądać cywilizowany sektor gości na nienowoczesnym stadi...
źródło: comment_1644265683DyQVEFu7k5xtfijHkCoOVA.jpg
  • 19
@Dzibson90: Widziałem w google, ale staralem się podbać te przykłady z wyższych lig, bo tu to konkretny hardkor widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stadion w Tychach - Okej, ale ja pisałem o tych nienowoczesnych, a ten GKSu jest nowiutki.: