Wpis z mikrobloga

@obserwator_ww3: Oczywiście, że jest prowokacyjny, gdyż jest wymierzony w Rosję. NATO powinno zostać rozwiązane w 91. Od tego momentu jest już tylko narzędziem amerykańskiego imperializmów.

@Widur Jaki mongołom? Przesadzasz z polacką retoryką xD

@Jaruzel_PRL Ale to nie ma znaczenia w kwestii geopolitycznych układów. To jest takie same pieprzenie, jak niedawno w tvn, gdzie pani profesor mówiła "nie istnieją już strefy wpływów". Istnieją, ale strefa zachodnia jest tak dominująca, że nie jest
Po co dyskutować, skoro można odpowiedzieć w ten sposób.


@gotiman13: Przecież z wami nie ma co dyskutować. Macie scenariusz, którym macie jechać i nic was nie skłoni do zmiany zdania. Za dużo razy to już przerabiałem.

Wpadła chociaż słoninka za to?

Nie mierz innych swoją miarą. Ja się nie musze #!$%@?ć za pieniądze ani żadne inne korzyści na rzecz wroga wolności i demokracji.
Ja piszę tak, bo uważam, że mam rację.


@gotiman13: Więc tak jak mówię, tym większy z ciebie idiota. Jakbyś te bzdury wypisywał, bo ci każą, coś za to dostajesz, jeszcze idzie to zrozumieć. Ale dorosły, rozumny człowiek, z dostępem do internetu, nieograniczonej informacji piszący coś takiego? Lecisz tekstami z rosyjskiego podręcznika propagandy, kiedyś usłyszałeś i bezkrytycznie powtarzasz bez zastanowienia, czy to się w ogóle kupy trzyma. Rosja to stan umysłu.

To
@wilku88: Przecież to ty recytujesz teksty z podręcznika amerykańskiego. "becnie też dostarczacie nowych powodów i jeszcze zraziliście do siebie bratni naród ukraiński." - jacy my? Jak ja jestem polakiem i nie popieram Putina. Po prostu patrzę na temat bez emocji i z boku.