Wpis z mikrobloga

@Zdziszko: następny. Do tej pory pisałes naprawdę z sensem ale teraz to do.ebales niczym lateks. Nie wiem skąd ludzie biora sobie takie bajeczki. Olgierd jebnął aronkowi za to że wydzwaniał do jego kobiety o 22 a nie dlatego żeby rostrzygnąć spór czyj bedzie Kononowicz. Swoją drogą jak ty byś zareagował na miejscu Olgjerda? Jakby ktoś do twojej dziewczyny wydzwaniał o tej porze
@ryba9: a ty zakochany w olgierdzie i też nie widzisz że nic nie jest zero jedynkowe, wydzwaniał do jego panny? A skąd miał numer? Jeśli serio rudy wystalkowal numer panny Wójcika to jest kotem, nic nie wiemy o kobiecie Wójcika, gdyby lateksy miały o niej jakieś info to dawno by latalo to na wykopie. Już jestem w stanie uwierzyć ekogejowi że to Wójcik #!$%@? wydzwaniał do arona z tego numeru
@Piratzkarabinow: gościu nie mam motywacji na te bzdury odpisywać ale zrobie wyjatek. Po pierwsze Olgierd pytał sie zalewskiego kto dal mu ten numer a ten odpowiedział wyraznie że nie wazne( czyli łatwo się domyślec że ktos mu dał) wiec nie pier.ol głupot że to Olgierd pijany sam wydzwaniał z numeru swojej dziewczyny. Po drugie nikt tu nie pisze o nowaku i czy wystalkował numer czy nie tylko jeszcze raz powtarzam ktoś
@Piratzkarabinow: a co za roznica czyj to byl numer, odkad ta wariacka rodzina wójcikow zaczela sie przyklejac jak gwno do podeszwy buta i monetyzowac walke z nowakiem

to raz ze nikt normalny w cokolwiek powie ten farmazon nie uwierzy bo wszystko gada dla kasy

a dwa ze tak sie pchaja wójciki by byc slawna rodzina patusow to nie mozna im tego w zaden sposob zabronic, te numery powinny byc gorace a