Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie historię:
Wasz znajomy bierze ślub za jakiś czas i daje kasę swojej narzeczonej na zakup sukni ślubnej na Węgrzech. Narzeczona jedzie wraz z jego mamą wybrać suknię. Idąc ulicą widzą dwóch murzynów i narzeczona waszego znajomego momentalnie traci dla nich głowę i udają się do hotelu na threesome. Mama Waszego znajomego zostaje sama na ulicy, a zaręczyny zostają zerwane. Pewnie pomyśleliście - FAJNA ZARZUTKA 2/10. Otóż nie tym razem...

Łapcię dawkę P O T Ę Ż N E G O blackpilla.

Swoją drogą to Testo miał rację o p0lkach:

Ta p0lka jak to p0lka, zobaczyła czarną gałę, mokro jej się zrobiło i oddała mu się na tym pi#rdolonym chodniku.


#p0lka #testoviron #patologiazewsi #przegryw #blackpill #byloaledobre
tbhilt - Wyobraźcie sobie historię:
Wasz znajomy bierze ślub za jakiś czas i daje ka...
  • 157
@tbhilt: wykopki wiedza juz jak wygladala relwcja z ex i ze pierwsze co to wskoczyla chlopu do lozka...nie ma info kto dal kase czy cokolwiek..
historia durna,bo jest prawdopodbienstwo,ze niedoszlemu bylo przykro.

pomijajac,ze wyskakiwac z pytaniem czemu jestes "exotic" to jest zenujace na wejsciu
gaslightning


@tbhilt: Prawdopodobnie o to chodzi, przesuwanie okna overtona, normalizacja skrajnie patologicznych zachowań w optyce społecznej, oswajanie ludzi z pewnymi szokującymi treściami, a w efekcie powolne odwrażliwainie na pewne treści.

W UK szokowało mnie to, że mają gangi pedofilów które uprawiają grooming na ich córkach i nic z tym nie robią.

W takim Texasie ostatnio była historia, że ktoś gościowi córkę molestował/zgwałcił i ojciec poszedł i zamordował z zimną krwią gwałciciela
@tbhilt:
Nie wiem jakie jest wasze zdanie na ten temat (fajnie by było jakbyście dali własną opinię) ale wg mnie ślub z jakąkolwiek kobietą dzisiaj to po prostu beznadziejny wybór.

Co z tego, że laska powie ci że miała trzech chłopaków w życiu? Będziesz musiał pomnożyć tą liczbę x3 albo więcej żeby ci wyszła prawdziwa liczba jej partnerów seksualnych.
Nie ważne, że wygląda na szarą myszkę która siedzi w książkach i