Wpis z mikrobloga

Za jakis czas bede szukal samochodu i mam pytanie: jakie znacie i mozecie polecic silniki benzynowe w stylu PSA`owego PureTech 1.2 130 km. Chodzi mi wlasnie o cos o niskim spalaniu - 6-7 litrow MAX i mocy w okolicach 130 koni. Plus bardzo dobra opinia i niezawodnosc. Bede celowal w jakiegos hatchbacka (ewentualnie sedan) klasy C 5 drzwiowego z rocznikow 2015-2019 i szkoda ze Peugeot 308 z wygladu jest taki nijaki...
#motoryzacja #peugeot #samochody #mechanikasamochodowa #samochody
  • 4
@abralinc: lol. Benzyna, 6-7 litrów max, moc 130 KM, segment C i niezawodność...
Poleciałeś srogo, kolego. Ostre kombo. Powodzenia życzę. Jak dobrze przymkniesz oczy, to każdy silnik może mieć doskonałe opinie.
Za jakis czas bede szukal samochodu i mam pytanie: jakie znacie i mozecie polecic silniki benzynowe w stylu PSA`owego PureTech 1.2 130


@abralinc: Pur-tech to statystycznie padło. Znajdziesz osoby z niego zadowolone, ale na nich przypada tyle samo zawiedzionych kolejnymi awariami.

- Renault/Dacia/Mercedes 1.3TCE na razie nie słychać narzekań, a silnik naprawdę zacny. W dodatku ma 4 cylindry więc nic nie tracimy na komforcie.

- Ford 1,5 Ecoboost też ponoć robi
@abralinc będę sprzedawał focusa mk4 z 2018, 1.0 ecoboost 125km w manualu, hatchback w połowie maja jakbyś był zainteresowany :) pali 6 litrow w cyklu mieszanym, do 7l w mieście. 3 lata i nic sie nie zepsuło