Wpis z mikrobloga

Dip before the rip

Podsumowując ostatnie parę dni ciężko się nie nakręcać xD

- Utilisation 100% dziewiąty dzień z rzędu
- dwukrotny short squeeze signal z ORTEXu (identycznie jak w styczniu 21, jeśli wszystko miałoby wyglądać tak samo jak wtedy co do dnia, to cena wystrzeli o setki procent w przyszłym tygodniu)
- Departament Sprawiedliwości prowadzi śledztwo przeciwko Citadel i Morgan Stanley (ich śledztwa kończą się skazaniem w ponad 80% przypadków, jednym słowem - nie biorą spraw, co do których nie są pewni, że je wygrają, a tu już zaczęli ogłaszać w telewizji o które firmy chodzi)
- twórcy dostali wiadomości z GameStopu żeby przysłali swoje prace do 21.02 jeśli chcą wziąć udział w otwarciu marketplace
- wzrost institutional ownership, w tym wśród banków i funduszy z najlepszymi wynikami - Goldman Sachs i Rentech

#gme
  • 42
@DogFoodVendor: cierpisz na rozdwojenie jaźni?

@JudzinStouner: wszyscy marnujemy pieniądze, ja, Ty, Goldman Sachs, Ryan Cohen, BlackRock, State Street, nawet Citadel kupiło 120k akcji xD Coś dużo tych idiotów marnujących kasę na GME ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że nasze szczury są lepszymi analitykami niż banki i fundusze z Wall Street i mogą nam powiedzieć, że GameStop się #!$%@? i sobie głupi ryj rozwali xD
@JudzinStouner: też zaczyna mi się tak wydawać. Nie wiem co do polskich, bo ich działaność jest zbyt żenująca żeby ktokolwiek za to płacił, ale GME-meltdown jak najbardziej. Kiedyś mieli bardziej zdroworozsądkowe podejście typu - z GME dzieje się coś nielegalnego, więc mam kilka akcji, ale nie wierzę w 10 milionów dolarów za akcję a cały ten movement małp jest sekciarski i żenujący. Ale teraz, jak oficjalne dane zaczynają być przychylne małpom,
LiveDieRepeat - @JudzinStouner: też zaczyna mi się tak wydawać. Nie wiem co do polski...

źródło: comment_1645209574hUt3WLF9opOIuOVsZQT0Fl.jpg

Pobierz
@LiveDieRepeat: Czemu? Nie uważam, ani nigdy nie mówiłem że to strata pieniędzy. Chociaż myślę że to co piszesz jest po prostu bzdurą.

Istnieje sposób by to sprawdzić - jeśli w przyszłym tygodniu GME przekroczy $200 usunę konto, jeśli nie, to ty usuniesz konto. Wchodzisz w to? A może tak naprawdę nie wierzysz w to co mówisz i tylko nakręcasz innych? Wierzysz w te wskaźniki? Czy nie wierzysz. Ja nie, więc ci
@DogFoodVendor: o tym, że wszystko w co wierzymy to bzdury słyszę od dawna, ale z czasem SEC i Gary Gensler potwierdzają nasze teorie spiskowe o dark pools i ukrywaniu short interest w variance swaps, Departament Sprawiedliwości prowadzi śledztwo przeciwko Citadel, więc moja foliowa czapeczka jakoś mocno mnie nie uwiera. Z czasem pozostałe teorie też się potwierdzą

Zakładów nie przyjmuję, z dwóch powodów, po pierwsze - bo podstawą naszych teorii jest to,
@LiveDieRepeat: Raz Gary jest shillem, a raz nie. Raz SEC to przekupione nieroby, a innym razem jedyna nadzieja?

podaję jedynie potencjalne daty w których fundusze być może zostaną zmuszone do zamknięcia shortów


myślę że ten paradoks gdzie jednocześnie uważa się że the price is fake, ale przykłada dużą wagę do niej jest nielogiczny. Mógłbym to jakoś ładnie nazwać jak np dysonans poznawczy ale to nie ma sensu, ważne są fakty. Fakty
Raz Gary jest shillem, a raz nie. Raz SEC to przekupione nieroby, a innym razem jedyna nadzieja


@DogFoodVendor: nie jest shillem, sprawa jest na tyle złożona i skomplikowana, że musi działać powoli. Idioci się niecierpliwą, ale normalni ludzie widzą, że jest po naszej stronie i coś tam powoli działa w dobrą stronę

myślę że ten paradoks gdzie jednocześnie uważa się że the price is fake, ale przykłada dużą wagę do niej
@LiveDieRepeat: Wiesz, jeśli ludzie są w coś bardzo zainwestowani emocjonalnie, są bardzo podatni na manipulowanie nimi, tak, że ostrzeżenia innych nic nie zmienią - oni po prostu tego nie widzą. Podobny mechanizm możesz zaobserwować u osób religijnych i wojujących ateistów - argumenty tu się nie liczą

Popełniłeś wiele błędów w twojej odpowiedzi, ale naprawdę nie chcę mi się wszystkiego tłumaczyć. Liczę tylko że spojrzysz na perspektywę z drugiej strony, która, kto
@DogFoodVendor: będę Cię wołał do wpisu w którym pokażę zdjęcia mojego Porsche, albo do wpisu w którym napiszę, że robię sobie przerwę od akcji i opcji, i zaczynam nowy rozdział mojego życia bogatszy o wiedzę i doświadczenia (czytaj: #!$%@?łem wszystkie swoje oszczędności). Jeśli będzie Ci się kiedyś chciało to napisz z czym się mylę, bo niestety zarówno Superstonk jak i Meltdown zamieniły się już w pełni w echo chambers i ciężko
Upraszczam niektóre rzeczy. Wiesz po co to mówię? Za pewien czas spojrzysz w przeszłość i zastanowisz się czemu postąpiłeś tak a nie inaczej. Może dojdziesz do wniosku że mając informacje które miałeś podjąłeś właściwą decyzję. Więc, mówiąc ci teraz że się mylisz mam nadzieję że pokażę ci że się mylisz i że możesz przestać wierzyć w moass teraz. To nie zakład pascala, braku istnienia Boga nie da się udowodnić, a brak wystąpienia
ja przepraszam, ale czemu z tym jełopem próbujesz podjąc merytoryczną dyskusję? A raczej w jaki celu to robisz?


@Gacrux: i tak nic się nie dzieje na tagu, a może są jacyś ludzie, którzy czytają i nie wiedzą czy wchodzić w GME czy nie, bo póki co są dwie zamknięte grupy, SS i Meltdown, obie echo chambers, więc to zniechęca. Tu wszystkich szczurów mam na czarno ale pozwalam im pisać w moich