Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądanie odcinka rozmowy Stanowskiego z Korwinem. Podsumujmy:
- Dieta oparta na żarciu z KFC nie szkodzi, bo Korwin tak mówi
- Nie ma pojęcia dlaczego nazywają go pacho%kiem Putina xD
- Ma kompletnie w dxpie dyktature i łamanie praw na Białorusi
- Szczepionki na covid mogą wywoływać homoseksualność
- To nie osoby homoseksualne są problemem, tylko to, że się ujawniają xD
- Chiny lepsze niż kraje skandynawskie
- kobiety głosują na Korwina, czego dowodem są komentarze na onecie
- jak Konfederacja będzie mieć większe poparcie, to ich populizm będzie celowal w szerszą grupę
- tylko 15% wyborców Konfederacji to ludzie myślący
- kobiety nie powinny mieć prawa głosu, bo zagłosuja na państwo opiekuńcze xD
- "baby som mniej inteligentne, niech sobie pan zajrzy w badania" xD
- mądrzejsze kobiety również nie powinny mieć prawa do głosowania
- Król Maciuś I to dowód na to, że dzieci nie powinny rządzić krajem
- agresja u mężczyzn jest dobra, wrażliwość nie
- jeśli nie będziesz strzelać do wroga, to jesteś pasożytem
- nie wolno bić kobiety, chyba, że nie słucha mężczyzny
- rozmowa z kobietą nie ma sensu, lepiej karać fizycznie i zastraszać, żona ma się bać
- jak nie bijesz dzieci, to źle skończą
- w historii rodzice tłukli dzieci, więc to musi być dobre
- kara śmierci good (pomimo, że najwybitniejsi specjaliści od kryminologii twierdzą, że nie daje efektu zastraszajacego)
- badania kiedyś były dobre, a teraz nie, bo tak i xxuj
- logika ważniejsza, niż empatia
- nie można pokazywać inwalidów w tv, bo powinno się tam pokazywać jakieś subiektywne wzorce
- kiedyś czarnoskóry się kłanial przed białym, a dziś czarnoskórzy to arystokracja (tutaj już człowiek ma poważne wątpliwości co do poczytalnosci dziadzi, patrząc na rasizm widoczny w chociażby systemie sprawiedliwości w USA)
- globalne ocieplenie to mit, bo go nie widać, a jak jest ciepło to jest fajnie, zaorane
- tRakTaT LeSbIJsKi
- nie wiemy co będzie za 200 lat, 200 lat, 200 lat (choć Wiech mówił o teraźniejszości, lol)
- Bill Gates chce zabijać ludzi xDDDDDDDDDDDDDD
- tyrania i chińska dyktatura to coś bardzo fajnego
- haha, Erazmus

Korwin kolejny raz udowodnił, że nie jest zdrowy na u%%śle, gratuluję. Kutze muszą być dumne. Zauważyłem też coś bardzo zabawnego - kiedy Trudeau pozytywnie wypowiada się o dyktaturze w Chinach, to jest niesamowicie wyzywany i atakowany, ale kiedy robi to Korwin - wszystko w porządku, nie ma żadnego problemu:
https://www.wykop.pl/link/6505159/trudeau-na-spotkaniu-opowiada-ze-podziwia-chiny-za-ich-dyktature/
No i jak tam, @lonegamedev: @SpasticInk: @nuskool: @DJArmani: @hiperchimera: @szpongiel: @JohnDeere: @OlekBB? Korwin jest komunista?


#kanalsportowy #bekazpodludzi #bekazprawakow #neuropa #rakcontent #youtube #bekazkatoli ##!$%@? #hejtpark #polityka
Pobierz ziumbalapl - Właśnie skończyłem oglądanie odcinka rozmowy Stanowskiego z Korwinem. Po...
źródło: comment_1645212026NtU3n6JUR7BTcLvMM18K6G.jpg
  • 43
Zauważyłem też coś bardzo zabawnego - kiedy Trudeau pozytywnie wypowiada się o dyktaturze w Chinach, to jest niesamowicie wyzywany i atakowany, ale kiedy robi to Korwin - wszystko w porządku, nie ma żadnego problemu:


@ziumbalapl: a bo widzisz krul chwali, dlatego że paróweczki możesz handlować bez sanepidu, a trudo chwali bo możesz każdego niewygodnego do obozu wysłać. mam nadzieje że wyjaśniłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

ps. nie
@ziumbalapl:

- kara śmierci good (pomimo, że najwybitniejsi specjaliści od kryminologii twierdzą, że nie daje efektu zastraszajacego)

Zgrabna manipulacja, tylko:

1) Konsensusu w tej kwestii nie ma.
2) Nawet gdyby był, to mało istotne: "efekt zastraszający", czyli fachowo "prewencja ogólna" to tylko jedna z wielu funkcji kary.
3) Jest jest jeszcze m.in.:
- podstawowa: funkcja represyjna (odpłaty). Tutaj zacznie się bajdurzenie o tym, że dożywocie jest bardziej dotkliwe niż
a bo widzisz krul chwali, dlatego że paróweczki możesz handlować bez sanepidu, a trudo chwali bo możesz każdego niewygodnego do obozu wysłać. mam nadzieje że wyjaśniłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@lonegamedev: No właśnie nie - chwali za gospodarkę, ALE RÓWNIEŻ DYKTATURĘ. Powiedział to wprost. Jak się do tego odniesiesz?
@lonegamedev: Skoro jeszcze oglądasz, to skąd pewność, że nie mówił, że wspiera dyktatury? I przecież to żaden spoiler, przecież Korwin nie stał się zwolennikiem dyktatury wczoraj, jest nim chyba właściwie od zawsze. Zero zaskoczenia.
@Dutch: To urocze, tylko, że eksperci twierdzą, że efektu zastraszającego nie ma:
https://scholarlycommons.law.northwestern.edu/jclc/vol99/iss2/4/

Tutaj zacznie się bajdurzenie o tym, że dożywocie jest bardziej dotkliwe niż KŚ


Pewnie dlatego, że tak jest:
http://deathpenalty.org/downloads/The_Hidden_Death_Tax.pdf

funkcja prewencji indywidualnej - zapobieżenie powrotowi do przestępstwa


Lepiej zastosować sprawdzony i lepszy sposób, żeby redukować ilość recysywistow:
https://youtu.be/l554kV12Wuo
Rozumiem jednak, że mogłoby być to bardzo trudne, więc pominę temat.

Do tego trzeba dodać często pomijany aspekt - osadzony,
dyktaturę wspiera


@lonegamedev: To wystarcza żeby go nie traktować poważnie. I dlaczego jego bronisz, a Trudeau już nie, choć mówią podobne rzeczy na temat samej dyktatury? Podwójne standardy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)