Wpis z mikrobloga

Mirki #motocykle #warszawa #piaseczno szukam warsztatu motocyklowego. O zgrozo okazało się, że Motomasters, do którego jeździłem od 3 sezonów, zwinęło się z rynku.
Jeżeli w Warszawie to zależałoby mi na południu Warszawy. Ale może ktoś ma doświadczenia z jakimś piaseczyńskim mechanikiem?
  • 23
@Vader-Poland: Cenowo będziesz zadowolony, to pasjonaci (działają głównie po południu o ile wiem). ja robiłem zagadkę z elektryką i jestem zadowolony ;) Warsztat jest na tyłach budynku Poczty Polskiej w Baniosze
@erdetmxt: To widzę, jakaś wielka dezinformacja bo na ich Facebooku jest mowa o „nowym adresie w KJ” ale mam inny problem - numer telefonu „nie istnieje” wiec nawet nie mam jak do nich zadzwonić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Vader-Poland: Oni się przeprowadzili do Baniochy po tym jak w Konstancinie był ten duży pożar na Mirkowskiej.
Maciej (właściciel) od 2018 do czerwca 2021 naprawiał mi ducati monstera i nie dam złego słowa o nim powiedzieć. Zna się świetnie nie tylko na japońcach ale nie boi się włoskich maszyn. Ale teraz mnie zadziwiłeś, że nr z FB nie odpowiada. Ja nie mam z nim kontaktu od października ale przez to, że
@czachon: Dzwoniłem na każdą konfiguracje tego numeru - i z +48 i bez itp. Za każdym razem komunikat, że nie ma takiego numeru. Napisałem na FB - też bez odzewu. Zresztą jak wspomniałem, na FB nieaktualne dane kontaktowe. Dziwna sprawa.
Umówiłem się już z mechanikiem Michałem Dimitrukiem z Czajewicza, który podobno ma bardzo dobre opinie. Zobaczymy w poniedziałek.
@Vader-Poland: to fajnie, że udało się na poniedziałek umówić do innego warsztatu.
A długo starasz się dodzwonić do PetrolHead?
W listopadzie mieliśmy jechać z Maćkiem pod Wałbrzych obejrzeć dla mnie monstera ale odpuściliśmy temat bo była sztuka bez abs i jednak kawał drogi.
@czachon: Dla mnie to był świeży strzał, napisałem maila do mojego dotychczasowego serwisu a tam zonk - od września zaprzestali działalności. No i zostałem na lodzie, musząc coś znaleźć na szybko bo od marca chce wrócić do jazdy. No i efekt jest taki jak opisałem powyżej.
@Vader-Poland, @czachon sprawa się wyjaśniła, spotkałem dziś Maćka z petrolheads w warsztacie. Kilka dni temu uszkodził kartę sim i zablokowali mu numer z jakiegoś powodu. Jakby co mam nowy nr telefonu, ale smutne wieści są takie, że Maciek w czerwcu kończy działalność i zawija do Norwegii, dlatego nie aktualizuje już informacji o warsztacie.
@erdetmxt: Ciekawe jest to co piszesz. Coraz więcej warsztatów się zamyka. Mój dotychczasowy - MotoMasters też zniknęło w sumie bez większych wyjaśnień. A wiadomo czemu kończy działalność? Nowy Wał? Brak perspektyw? Szkoda, skoro taki dobry mechanik.
@Vader-Poland: ma inny plan na życie ale nie chcę sypać plotami ;) w razie czego takie mniejsze akcje przy moto jak masz to zapraszam do siebie (blisko Góry Kalwarii), ja robię większość obsługi moto sam w moim garażu, jakieś tam doświadczenie, narzędzia i umiejętności mam. Pisz pw jakby co.
@erdetmxt: Pewnie nawet bym skorzystał. Problem jest taki, że zależało mi na czymś blisko abym mógł pieszo wrócić z warsztatu. I tym samym najlepszy byłby Motohiro w Piasecznie, który polecił Mirek wyżej, ale odstraszyła mnie fiksacja na skutery.
Zresztą nie mam tam żadnej skomplikowanej operacji, ot oleje filtry płyn hamulcowy i sprawdzenie naciągu łańcucha.