Wpis z mikrobloga

@Tunczyk_w_puszce: Pierwszego zamawiałem 21.02 tuż po północy bo był kod na -500 zł ważny od 21. Ale zamówiłem czarny którego nie mieli na stanie i wysyłka miała być po 25 Marca!!!.
Więc anulowałem ok g.14 i zamówiłem Burgund. Więc finalnie zamówiłem wczoraj :)
@Qlien: To co na stronie to jedno a rzeczywistość to drugie. Zamówiłem u nich jak było na stronie ze wysyłają 18.02. Dzień przed ,dostałem maila ze dostawa będzie opóźniona i nie wiadomo kiedy będą. Na stronie piszą żebyś kupił , a co dalej to już inna bajka
@stonkat: Musisz wejść na stronę samsung.pl, i wejdź w czat z pracownikiem, wybierz wsparcie zakupowe i powiedz że zakupiłeś model czarny ale okazało się że wysyłka dopiero w marcu i chciałbyś anulować ten zakup i zakupić inny kolor ale kod który miałeś na 500 zł już nie działa ( bo to jest jednorazowy kod), i czy mogą wygenerować Ci kolejny.
U mnie tak właśnie było i mam wersję 256gb w cenie
@Neneszo: co za ch***. U mnie kod na -200 dostałem dzień po premierze. Trzeba było się nie śpieszyć. Zamówione 10 lutego.

@Tunczyk_w_puszce: u mnie przetwarzanie, ale z tego co patrzę i się dowiedziałem na czacie to sobie jeszcze miesiąc na tego mojego szarego poczekam -.-' W momencie składania zamówienia było info o opóźnieniu 2 tygodnie. Chciałem teraz pozmieniać kolor, żeby wysłali szybciej - taki #!$%@?, wszystko ma wysyłkę 25 marca,
@Lanc też u mnie wisi przetwarzanie, na chacie nic się nie dowiedziałem poza tym, że planują wysyłkę do 25.02(ale jakim cudem, skoro nawet nie ma statusu przygotowanie do wysyłki, to mi nie powiedzieli). Śmiech na sali, że mogę zamówić na jutro w euro AGD czy gdzieś, a u producenta odpieprzają jakieś cyrki.
@Tunczyk_w_puszce: ja wiedziałem, że będzie u mnie opóźnienie przez specjalny kolor. Z tym, że te opóźnienie już aktualnie urosło do 5 tygodni. Plus wziąłem przez Samsunga, bo można sobie wziąć raty + FV. W marketach raty 0 tylko na paragon, tak więc niech się gonią. A na raz wywalać 6.2k to mi się nie opyla ;)

Aczkolwiek u ciebie jak masz normalny kolor to serio jakiś żart, żeby market miał więcej