Wpis z mikrobloga

@NoKappaSoldier73: Ja miałem FOMO jak niedawno odbiło i nawet broniło się, ale widać niesłusznie. Już sprzedane. Nie ma co trzymać straty i liczyc na odbicie. Lepiej przygotowac kapitał na silne wejście.
obyś miał jeszcze ze 4 x all in, żeby uśrednic.


@mazaken: Ja nie uśredniam. jak spadnie poniżej 26k to sprzedaje i czekam na kolejny znaczący dołek. Pewnie w takim scenariuszu spotykamy się poniżej 20k. Serio ludzie, jak trend jest spadkowy nie ma sensu trzymać i czekać na cud. Sam sie tak przejechałm kiedyś i wyszedłem ze stratą 50% po roku.
na 3 części i dokupować w dołkach


@enten: cyber dobrze ci pisze, nie ma #!$%@? ze znajdziesz idealnie ten dołek xD a jak sobie podzielisz na 12 i co miesiac kupisz raz to nawet nie musisz na kurs patrzeć xD

W ogole #!$%@? warte wasze dołki, w trendzie spadkowym dołki skupować #!$%@? X DD
@kexus512: Cieszę się, że mamy na wykopie tylu specjalistów. Byś przeczytał uważnie, to byś wiedział, że nie mam teraz żadnych pozycji. To raz. Dołek wcale nie tak trudno ustrzelić. Musisz zauważyc moment w którym popyt zaczyna mieć przewagę, ale to Ci nie będę tłumaczył bo pewnie wiesz lepiej. Zakładam, że dołek, który będzie na 28k będzie dołkiem, który odwróci trend spadkowy. Ale nie jestem pewien czy będzie na 28k czy niżej.
a za pół roku cena zamiast odbić to spadnie jeszcze bardziej to będziesz w plecy mocno, bo sobie wesoło uśredniałeś bez potwierdzenia zmiany trendu.


@enten: jak nie sprzeda to nie będzie w plecy( ͡º ͜ʖ͡º)
Dołek wcale nie tak trudno ustrzelić.


@kexus512: Dobra, nie ma sensu. To jakiś gimbus, który zaczyna i standardowo pozjadał wszystkie rozumy.
#!$%@?ął sobie jakąś niską cenę #!$%@? wie skąd i się jej trzyma. Nie spadnie do tyłu a on będzie czekał. Dopiero jak konkretnie się odwróci trend to się zorientuje że jego dołka nie będzie i kupi za 45k.
Z patolą nie ma sensu dyskutować. Dobrze mu radzisz to prostak cwaniakuje
@Opposition_Fuhrer: Jeśli uważasz, że AT sensu nie ma, to co w takim razie ma? Bo jeśli zakładasz, że nie ma jakiś zasad rządzących rynkiem to jest to czysta ruletka. A tak nei jest, bo jednak jest grupa ludzi, która wykonując rucy regularnie jest w stanie na nim zarabiać. Czytaj więcej Phila Koniecznego, na pewno dobrze na tym wyjdziesz.