Wpis z mikrobloga

Pytanko od świeżego gracza. Zacząłem jakiś miesiąc temu, robię wszystko co daje primogemy i na tę chwilę mam za sobą jakieś kilkanaście losowań do których wykorzystałem wszystko co miałem a tu czytam jak robicie po 120 i czasem więcej wishy. Wydajecie realną kasę w dużej ilości czy może w dalszej fazie gry farmienie primogemów staje się prostsze?
#genshinimpact
  • 9
@Opotiki: Na tym etapie dużo nazbierasz primo z kontentu do odhaczenia typu questy, czyszczenie mapy i eventy. Na endgame to już dochodzi jedynie czyszczenie abyssa i ewentualnie szukanie jakiś achievmentow do zrobienia, tyle z f2p. Posiadanie welkina coś tam daje jeśli ktoś wspomina o wielu wishach ale i tak tutaj jest kwestia samozaparcia w zbieraniu na konkretną postać, no i też kwestia szczęścia xD.

Dla przykładu ja ograniczam się do welkina,
@Opotiki: na początku gry jest z 300% więcej primo niż normalnie żeby nauczyć gracza że łatwo wpada i łatwo się wydaje w kasynie. Później trzeba albo płacić grubą kasę w sklepie albo płacić za welkina, albo zbierać na jedno pity trzy miesiące.
@Opotiki: Farmienie primogemów to długotrwały proces. Nie #!$%@? się na każdym bannerze, tylko na postaci którą chcesz mieć najbardziej. No chyba, że zamierzasz wydawać pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Opotiki: Jak już było opisane wyżej - to jest farmienie miesiącami, np. teraz mamy banner Yae Miko, będzie banner Raiden, banner Kokomi - wszystkie te skipuje (banner trwa powiedzmy te 20 dni, więc to jest 60 dni bez żadnego wishowania, 2 miesiące) i tak planuję skipować wszystko aż do reruny Kazuhy.

Więc samozaparcie i zbieranie - albo wydajesz pieniążki na grę czy to w postaci BP, welkina czy w końcu na
Dziękuję Wam bardzo, krótko mówiąc cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość połączona z dobrym rozplanowaniem na co właściwie chce się zbierać. No to na razie korzystam z tego, że jeszcze w miarę lecą i będę oszczędzał.
Podziękował!
@Opotiki: I najważniejsze.
Nie #!$%@? na standardowym bannerze.
No i tym z broniami.
Tylko te różowo niebieskie wishe.
Dzienne komisje to około 60 Primo, welkin blessing 25pln/mo daje 90 primosów/dzień.
Eventy dają różnie od 480 do 960 primosów per event.