Wpis z mikrobloga

@Rabusek: a szczepiony jesteś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie zaczęło się od bólu gardła, potem doszedł katar, ból głowy i stan podgorączkowy (max 37.7 póki co).
Myślałam że to zapalenie zatok (bo mam już całe zapchane) ale zrobiłam teścik just in case
przedwczoraj:

39.3 gorączka

dreszcze

i coś mnie w stawach łamie


dzisiaj:

kaszel i rozbicie, tak to nic więcej


@Rabusek: pierwszy czy drugi raz? Mnie za pierwszym rok temu trochę przeorało (tak ze trzy-cztery dni), dwa tygodnie temu miałem drugi raz, o 18 gorączka pod 40 stopni, dreszcze i bóle łydek, o drugiej w nocy obudziłem się zdrowy jak rydz i dalej poszedłem spać :) Nieszczep.
pierwszy


@tumiwisizm:

o 18 gorączka pod 40 stopni, dreszcze i bóle łydek, o drugiej w nocy obudziłem się zdrowy jak rydz


@tumiwisizm: no mnie troche dluzej ta gorączka trzymała ale juz faktycznie odpuszcza :) Różowa ciut gorzej mimo negatywów (i dwóch dawek)
@Rabusek: podobna sytuacja u mnie. Ja w niedziele wysoka temperatura i lekki kaszel. Poniedziałek odrobine podwyższona temperatura i ból gardła. Od wczoraj tylko kaszel i ból gardła. Ja i dziewczyna te same objawy, ona świeżo zaszczepiona 3 dawkami ja bez szczepienia.
@Rabusek: Nie wierz tym testom. xD Miałem gorączkę 38.5 itd, wyszedł mi pozytywny i różowa przy tych samych tez zrobila i był negatywny i okazało sie, ze mamy anginę a nie jakiegos tam covida xD