Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #korwin #konfederacja #wolnyrynek #wojna #ukraina #rosja #kuce

Mówiłem od półtora miesiąca że Rosjanie nie wejdą na Ukrainę, a 99 komentatorów mówiło że wejdą (...) I teraz proszę pana Putin na Ukrainę nie wchodzi. To w normalnym kraju w którym ja bym żył ja byłbym natychmiast jedynym komentatorem a tych 99 już nigdy by nie zaproszono do telewizji


https://youtu.be/8e6kdPwNTJo?t=144
(rok 2003):

Na szczęście wiemy już że do tej Unii nie wejdziemy, wiemy że się rozpadnie być może już w ciągu kilku tygodni albo miesięcy, także ja już jestem spokojny, a ja już to mówiłem półtora roku temu proszę sprawdzić.


Korwin też pisał na blogu, że Polska upadnie, Szwecja upadnie i Hiszpania upadnie. Te kraje miały upaść wg niego dawno temu.

Jak znam Korwina to zrobi to co zwykle. Wyskoczy z cytatem Churchilla: "Dobry polityk jest to ktoś..."

Co do wywiadu u Stanowskiego, on przez trzy godziny bredził, to tylko jeden przykład.
Z resztą on generalnie bredzi od dziesięcioleci.

Kuce jak zwykle powiedzą "To jest wyrwane z kontekstu" albo "Nie zrozumieliście co Korwin miał na myśli" tudzież dowolne inne fikołki.
M_xxx - #bekazprawakow #korwin #konfederacja #wolnyrynek #wojna #ukraina #rosja #kuce...
  • 10