Wpis z mikrobloga

co mają powiedzieć? Przyjechaliśmy zabijać, palić, gwałcić, kraść?


@bkce: Tylko, że oni nie zostali złapali i zaczęli #!$%@?ć. Oni przyszli na policję po benzynę.
Mieli szanse 3 : 7? 1 : 4, że trafią na swoich sympatyków? Na wsiach, jak i w miastach żyją jeszcze policjanci kształceni i uformowani za Związku Radzieckiego.


@bkce Podejrzewam, że wiek emerytalny policji na Ukrainie jest skrócony jak u nas był. ZSRR upadło ponad 30 lat temu. Raczej nie ma już nikogo kształconego za sowietów.
@czupek: Może użyłem zbyt dużego skrótu myślowego, przepraszam.

Napiszę to inaczej. Jesteś w dupie, na obcej ziemi. Bez zapasów. Bez mobilności, bez radia. Masz około 25% szans, że na policji są ludzie, którzy mogą mieć do ciebie sentyment. Idziesz lasem lub poboczem drogi jeśli go nie ma czy ryzykujesz?

Jebło się, wróg. To lecisz z farmazonem, że myślałeś, iż jesteś na ćwiczeniach w obawie o popieszczenie jajek akumulatorem.

I kolejna sprawa,
ce Podejrzewam, że wiek emerytalny policji na Ukrainie jest skrócony jak u nas był. ZSRR upadło ponad 30 lat temu. Raczej nie ma już nikogo kształconego za sowietów.


@Halbr: 50latkowie z lekką górką?
50latkowie z lekką górką?


@bkce: Obstawiam, że tam takich praktycznie nie ma. Musiałby być ponad 30 lat w służbie, a to w przypadku mundurówki, przynajmniej w Polsce, praktycznie nie występuje.
@bkce: Ale co to ma do rzeczy? Ja mówię o wieku policjantów. O narodowościach mi pisać nie musisz, bo zjechałem Ukrainę od Kijowa aż pod Krym, Donbas i Odessę.
A co do wieku to się z Tobą nie zgadzam, bo wątpię by wielu czy w ogóle zostali jacyś szkoleni za ZSRR. Policjanci, przynajmniej w Polsce, szybciej idą na emeryturę (tam pewnie też). Taki musiałby ponad 30 lat być w służbie.
@Halbr Okay, nie mam z tym problemu. Jeśli chodzi o wiek, możesz mieć rację, ale ani ja, ani ty tego nie rozstrzygniemy. Nie mamy danych.

A czy zostali? Oczywiście, że tak. Wyższe stopnie robi się długo, choć tu już zostaje nam nudne przerzucanie się wyjątkami. Pokój? xD