Wpis z mikrobloga

Wydarzyło się w nocy coś takiego? :> wrzucać więcej z rosyjskiej strony, czy lepiej nie przykładać się do szerzenia tych rewelacji, bo mam mieszane uczucia.

Awaryjne oświadczenie I.M. Filiponenki, starszego lejtnanta Frontu Narodowego LNR.

Otrzymaliśmy informację, że ukraińscy bojownicy zaminowali magazyny amoniaku w Siewerodoniecku i planują wysadzić je w ciągu najbliższych 24 godzin, aby oskarżyć NM LNR o tę prowokację.

Ponownie wzywamy żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy, aby zdali sobie sprawę z bezsensu wojny, złożyli broń i przeszli na naszą stronę, gwarantujemy wam życie! Ostrzegamy ukraińskich nacjonalistów przed ich rychłą likwidacją za zbrodnie przeciwko ludzkości!


#ukraina #rosja #ruskiwypok
Pobierz Zmorka - Wydarzyło się w nocy coś takiego? :> wrzucać więcej z rosyjskiej strony, czy...
źródło: comment_1646112784PCjlZnXn1nKkVaqt8hUCdD.jpg
  • 8
@malinq: to akurat z rosyjskiego telegramu, na pikabu aż tak wiele się nie dzieje wbrew pozorom, a jak coś jest, to leci od razu na mirko przez inne osoby. Ogólnie same populistyczne treści, niepoparte żadnymi zdjęciami ani filmikami. Teraz może trochę więcej się tam dzieje, ale to nic w porównaniu do przypływu contentu chociażby na wykopie. Postaram się wykopywać jakieś perełki z odleglejszych odmętów ruskiego neta:)
@kamilm119: hej, ja działam tak, że wpisuję np na vk jakieś hasła po rosyjsku i tam już jest masa odnośników do telegramów, do rutuba itd. Ogólnie czym bardziej przyjmiesz ich perspektywę, tym dalej zajdziesz np. zamiast używać zwrotu "wojna na Ukrainie" lepiej użyć "operacja wojskowa na Ukrainie", zamiast Ukraina, użyj Ukronaziści.
@Zmorka dokładnie jak napisali przedmówcy.

Ja mam przesyt informacji na temat wojny i informacji oficjalnych i tego co się dzieje.

Bardziej mnie interesują nastroje społeczne w samej Rosji, czyli coś co wrzucalas na początku. Dla takiego contentu tu przyszedłem.
@Zmorka: jeśli będziesz wrzucała ruską propagandę jak tutaj to na początku postu albo przed przetłumaczonym tekstem warto napisać coś w stylu "UWAGA ROSYJSKA PROPAGANDA", aby nikt nie miał wątpliwości ani do zawartości, ani do ciebie