Wpis z mikrobloga

@pawel694: to ty też masz zadanie: sprawdź sobie co to znaczy praktycznie te same.
Podejrzewam, że OP nie jest debilem i umie przejść te kilka metrów na drugą stronę mostu i domyśli się, że ma to zrobić, jeśli zobaczy długą ścianę murali
jak widać na screenie nie do końca :)


@pawel694: ale nie do końca co?

mogłaś wrzucić jakąś pinezkę na Ratajach czy Grunwaldzie, też praktycznie to samo bo jedno miasto xD praktycznie to bardzo wygodne słowo

No dałam pinezkę o 10 metrów za daleko, straszne rzeczy xD O #!$%@? ci chodzi w ogóle. Idź sobie zmierzyć miarką bo może ty podałeś 10 centymetrów za blisko i co teras

52°23'09.6"N 16
Widać jak byk jaki napisałaś komentarz i na jaki zdążyłem odpowiedzieć - i do niego kierowałem odpowiedź. Teras?


@pawel694: no ale zanim zapostowałeś swoją odpowiedź już był widoczny ten co teraz. Nie wiem do czego próbujesz dążyć
@pawel694: wiem, podałam mu koordynaty mostu (którym przechodzę codzienne) i napisałam, że jest przed albo za, zależy z której strony idzie. Ale widzę bardzo cię obraziłam tą próbą pomocy, która nawet nie była skierowana do ciebie XD