Wpis z mikrobloga

Witajcie - być może niektórzy pamiętają - #rozdajo które zorganizowałem (https://wykop.pl/wpis/69009349/witam-mam-tu-oto-takie-rozdajo-pierscionek-z-diame) i zapraszałem do głosowania na lokalizację paczkomatu . Stało się paczkomat dziś postawiony :)))))) więc z tej okazji w ramach wdzięczności - taki pierścionek będzie do oddania oczywiście przez #mirkolos . Pierścionek złoto 585 Centrlany Topaz oraz dwa diamenty:) rozmiar na życzenie. Zielonki niestety odpadają.. wystarczy zaplusowac . #sebsjewellery #rozdajo #bizuteria #zloto #rzemioslo #zafriko #jubilerstwo #rozowepaski #niebieskiepaski. Losowanie - w sobotę o 20
darkinvaider - Witajcie - być może niektórzy pamiętają - #rozdajo które zorganizowałe...

źródło: IMG_20230928_190638

Pobierz
  • 121
@darkinvaider: To jest 288 plus ode mnie, jak mnie wylosujesz to daj pierścionek osobie nade mną w wpisach, ja tego nie chce, mam na chleb więc nawet tego sprzedać bym nie potrzebował, a co najistotniejsze, pierścionka takiego do zaręczyn też nie potrzebuje bo nie chce mieć w przyszłości żony, na cholerę mi drewno w lesie, no ale może ktoś by taki chciał albo komuś się przyda, więc, jakby co traktuj mój