Wpis z mikrobloga

Dla mnie to troche USA sie wszędzie wpierdziela i o tym jest cicho, to oni łamia postanowienia z obrad 4+2 o rozmieszczeniu wojsk i baz NATO. Ruskie walczą o strefe wpływów ale okazało się że FR to zacofane i nieprzygotowane ,,mocarstwo". Czego zazdroszcze rosji to jedność i wiara w swojego przywódce bo gdy wszystko wali się na łeb oni twardo stoją i bronią swoich wartości a w Europie mimo że Polska pomaga jak może to już zachód plecie bzdury że jesteśmy rasistami bo jakiegoś ,,studenta" nie witamy na czerwonym dywanie. Demokracja i wolność jest super ale jak jest za dużo wolności to się w głowach miesza i tracimy tożsamość obywatelską i skaczemy sobie nawzajem do gardeł. Media i internet od lat nam piorą mózgi i teraz społeczeństwo jest tak podane na informacje że nie ma własnego zdania tylko jak te chorągiewki.
#ukraina #wojna #usa #polska #swiat #europa
  • 6
@normalny_swir: no jak przestajesz wierzyć w przywódcę to jak masz szczęście to masz wycieczkę do kolonii karnej, np podczas ostatnich protestów zatrzymano kilka tysięcy osób, są bite i torturowane. Jak masz mniej szczęścia to skaczesz z okna, podają ci novichok albo herbatkę z plutonem.
Już wole naszą demokracje gdzie każdy może może mówić co chce, zarówno jeb*ć PiS, jak i jeb*ć Tuska
@kaemelek: @ImperiumCienia: @Waffenfarbe: @Hubert1991777: wiadomo że teraz jest popularne nazywanie każdego ruskim agentem. Oczywiście że nie popieram tego co robi ten psychopata ponieważ wiem jak się żyje w kraju w którym jest wolność i masz możliwości swojego rozwoju , bogacenia się i poprawy swojego życia i sam z tego korzystam gdzie pracowałem już w 8 krajach Europy i spotkałem multum osób z rożnych zakątków świata. Co do samej