Wpis z mikrobloga

@alicja-traszka: onuco tam wlasnie #!$%@? sie chlopy ktore przez historie nie specjalnie lubią Polaków. Ale prawda jest taka ze wlasnie oddają życie za naszą wolność. A wiec calowanie w dupe ich kobiet i dzieci jest jak najbardzie na miejscu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alicja-traszka: Jeśli ty teraz czujesz się drugiej kategorii to jedz do Kijowa i poczuj brak kategorii, bo nie jesteś nawet człowiekiem, a czymś jak tarcza na strzelnicy. Sprawdź empirycznie i koniecznie pochwal się jak fajnie było.
@alicja-traszka jest w tym dużo prawdy. Będzie problem ze znalezieniem pracy przez Polaka bo w pierwszej kolejności będą przyjmowania obywatele Ukrainy. Znając życie zostaną wprowadzone jeszcze jakieś bonusy dla pracodawców którzy zatrudnia obywateli Ukrainy i po prostu nie będzie się opłacało zatrudnić Polaka.
Jak najbardziej jestem za pomocą Ukrainie, sam robiłem paczki, ale trzeba trochę spasowac w kwestii socjalii, pierwszeństwa w zatrudnieniu. Otrzymują od nas bardzo dużo, mają gdzie spać, co jeść.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alicja-traszka: bez zbędnej zwłoki to akurat wymysł prawny, który funkcjonuje w naszym Kodeksie Postępowania Administracyjnego - przy sprawach zwykłych obywateli też on funkcjonuje - oznacza to, że sprawę trzeba załatwić w przeciągu miesiąca.

Oczywiście, że nagle 4 miliony Polaków stwierdziło, że wystarczy tego siedzenia na dupie i ciągnięcia socjali i pora iść do roboty, tylko AKURAT TERAZ ci źli Ukraińcy mieli pierwszeństwo i zabrali in robotę ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@alicja-traszka: no ku@#$#@$%#@, ja p#$#@$rdole, #!$%@?ć w uchodżców przed woją to tylko największe gnidy potrafią. Dodatkowo, że osoby nie potrafiące języka i uciekające przed woją stanowią dla Ciebie zagrożenie na rynku pracy, to bardzo świadczy o Tobie.

@lecho182: w czym przeciętny Polak jest gorszy od Ukraińca? Co z tego że Ukrainiec ucieka przed wojną, jakie to ma znaczenie dla faktu udzielenia mu pierwszeństwa przed Polakiem w daniu pracy lub pierwszeństwa
@alicja-traszka: Ludzie dopiero na oczy przejrzą . P0lacki to krotkowzroczny naród. Trzeba pomagać ale bedzie jak mowisz to zaraz tu bedzie ukraina a nie polska.

Niedlugo mieszkania dostana za nasze siano zobaczycie a wy kredyty po 10k/m2 bedziecie splacac. Nie wiem jakie ludzie maja doswiadczenia z ukraincami ale ja tam nie mam zadnego za kumpla a tych co poznawalem to typowe #!$%@? Saszki. Jezdza samochodami po pijaku, prawo jazdy sie tam