Wpis z mikrobloga

Słucham Pana Wolskiego jak opowiada o tym, że największą bronią Rosjan jest propaganda, sianie strachu itd i że antyszczepy się przerzuciły na antyukr (oczywiście nie przez "wspieramy Rosję!" tylko subtelniej przez sceptycyzm wobec uchodźców itp). Wiadomo, że nie każdy jest opłacany przez ruskich i nikt nie dostaje przelewu w mBanku na 60kopiejek, bo cześć po prostu sama w to wierzy. I wychodzi troche na to, że Ci od włącz myślenie, obudź się, nie daj sobie nic wmówić są bardziej podatni na manipulacje i sterowanie, bo przeciez większość antyszczwpow nie usiadła w domu i nie "włączyła myślenia" co i jak się dzieje na świecie, tylko dostała info z drugiej strony i uznała, że tak właśnie jest. Czy coś #!$%@?łem?
#wojna #ukraina #antyszczepionkowcy
  • 12
@DizzyEgg: wydaje mi się, ze to tylko zludzenie, najwięksi debile wierza w największe głupstwa i nie boja sie tego publicznie pisac/gadac, zarówno w jedną stronę jak anty szczepy jak i w drugą "covidianie" kiedy publicznie sie cieszyli, ze ktoś chciał od nich paszport szczepionkowy.
@Mruvek: no bo na czym polega to myslenie samodzielnie szurow? oczywiscie na powtarzaniu tego co mu powiedzial jakis pan z youtube albo facebooka XD czytajac jednego szura to tak jakby czytalo sie juz wszystkich, w ich głowie nie ma ani jednej oryginalnej myśli
@CamusVevo:

no bo na czym polega to myslenie samodzielnie szurow? oczywiscie na powtarzaniu tego co mu powiedzial jakis pan z youtube albo facebooka XD czytajac jednego szura to tak jakby czytalo sie juz wszystkich, w ich głowie nie ma ani jednej oryginalnej myśli


Myślenie samodzielne polega na słuchaniu każdej strony i wyciąganiu z tego rzeczywistego obrazu, również w oparciu o empirię. Wystarczy mieć jakiekolwiek wątpliwości co do jedynie słusznej linii podawanej
@DanteTooMayCry: ale mówisz o skrajnościach i my też o tych skrajnościach mówimy. Nikt normalny nie uważa, że przez granicę przechodzą tylko studenci, kobiety i dzieci. Ale też nikt normalny nie powinien uważać, że teraz zleci nam się tu stado terrorystów i nikt tego nie pilnuje. To jak jest "na prawdę" możemy się domyślać, bo nikt ich nie policzy co do jednego - jedni wrzucą cały dworzec matek z dziećmi, drudzy na
@Mruvek:

ale mówisz o skrajnościach i my też o tych skrajnościach mówimy. Nikt normalny nie uważa, że przez granicę przechodzą tylko studenci, kobiety i dzieci.


No właśnie nie. Poczytaj narrację.

Ale też nikt normalny nie powinien uważać, że teraz zleci nam się tu stado terrorystów i nikt tego nie pilnuje. To jak jest "na prawdę" możemy się domyślać, bo nikt ich nie policzy co do jednego - jedni wrzucą cały dworzec
@DanteTooMayCry: no to ja właśnie o tym mówię, że Ty już widzisz jakiś problem na podstawie tego co znalazłeś w internecie. Ile jest tam na tym filmiku osób? Bo ja mogę wrzucić Ci cały dworzec matek z dziećmi - to czegoś dowodzi czy jednak niekoniecznie?
To jest własnie to myślenie samodzielne - "No tylko spójrz na ten film!" Ten film nie ma na celu pokazania Ci jak jest, tylko pokazuje to