Wpis z mikrobloga

Sevag jest dobry zawodnik. Konkret na tych livach. Kapie się razem z Mariką pod prysznicem, wtula się w nia i obejmuje spiąc. Powoli zaczynm wierzyć w te jego opowieści , że z imprez sam nie wychodzi i ze dłuzej niz miesiac przerwy w sex nie miał.Karolina rozkminia z Olą że Eliżmija namawia Wiktorie na wybranie na rajskim Kapsla ( i fakt skutecznie uknuta intryga) i juz sa dwa obozy. Eliza, Kapsel, Eliżmija i Dżej który juz zastapił Michała, a Michał jeszcze o tym nie wie, no i reszta uczestników. swoja droga jestem ciekawa reakcji Michała na odstawke przez Elizmijkę. karolina kombinuje żeby na rajskim to Eliza poleciała, jakby dobrze pokombinowała to kto wie, Dżej Karolinie obiecał pare na rajskim to juz on odpada, zeby jeszcze Michała przyblokowac...hmmm
#hotelparadise
  • 3
@Kijanex: aż mnie zachęciło to do oglądania livów bo dawno nie oglądałam. Moim zdaiem Jay jest po prostu dla niej miły bo taki jest z natury a ona sobie wyobraża coś. Mam nadzieję, że jeszcze jej kopara opadnie i dostanie od niego kosza bo ja nie widzę żeby on był nią tak na serio zainteresowany nawet powiedział wprost że nie chciał by być z nią w parze a to, że on