Wpis z mikrobloga

@D-Skittle-Coder: No dziwna sprawa z tym jest, nawet nie wiadomo za co wyłapałem.
@31337: Przestało mi działać tv i jego stronka. Wyskoczyło mi tylko to co na screenie. Konto cały czas jest aktywne, bo jak wejdę przez sieć mobilną, to normalnie wszystko chodzi. Neta mam z Vectry, dzwoniłem czy mogą mi zmienić IP, ale powiedzieli że nie da rady. Mam 2 listy i 1.5 euro na koncie.
Pobierz
źródło: comment_1646664859Oxg5xQ5fid8xBLPVhFWV4e.jpg
@Dawid7600: Vectra i ich dziwny sposób przydzielania adresacji, coś czuje że w Twoim mieście też ktoś z tele z Vectry jedzie i stwierdził że wymieniacie się listami etc, albo ktoś inny odwalił jakaś manianę, restrem etc i poleciał ban na IP. Z Vpn musisz się polubić, na pepper były jakieś rok za darmo etc ;)
,@Dawid7600: ale to tylko dostałeś bana na IP a nie bana na listy, czyli musi być ze juz ktoś na takie ip coś wcześniej kombinował
@D-Skittle-Coder: Z tego co się orientuję to wiele osób tak robiło, że używało jednej listy na różnych urządzeniach, ale nie w tym samym czasie.
@31337: No właśnie odpaliłem VPN'a i nadal nie chodzi, także nie wiem gdzie leży problem. A na supporcie z tele typ mi napisał że poleciał perm na IP.
@puniek: No dokładnie, jest ban na IP. Jednak odpaliłem VPN'a i nadal jest to samo. Może ktoś